Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi- fanok,...

Szent Johanna Gimi- fanok, szerintetek mit tenne Kinga ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Amikor az ünneprontók ünnepe c. filmben az elején, az esküvőn a magas srác hajtogatja a lufikat, és egy kiskölyök szeretné, ha hajtogatna neki egy biciklit, de nem akarja,ezért az elkezd feleselni és káromkodni. Mit tenne Kinga? :)

2013. jún. 10. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Vissza szólna a kis kölyöknek. :D Amúgy azt a filmet énh is láttam. :D Nagyon jó film.
2013. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja, igen, és jó film, de úgy értem, mit szólna vissza?Hogyan?:)
2013. jún. 10. 22:03
 3/8 Rani014 válasza:

Jól kiosztaná pl.: 1.Mégis mit képzelsz magadról én a te korodban már rég szavaltam és osztályelső voltam!!

2.a fülénél fogva ráncigálta volna ki

3.el tudod képzelni Kingát lufit hajtogatni??

2013. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
XD, haha. ja. igazából nem.de kösz, ez jó válasz volt.:)
2013. jún. 11. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
A film télleg nagyon klassz, és jól kiosztaná, h h merészel így beszélni, és még az is lehet, h fejbecsajbja, egy tankönyvel... Mint Robiékat...XD
2013. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja.:)
2013. jún. 11. 18:34
 7/8 Rani014 válasza:
De ha nagyon akarnád hogy hajtogasson neked akkor mond azt h reni biztos jól csinálja.És ennyi kezdődik a verseny!! ;)
2013. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hihi, nem, én ilyen hülye jufiállatot nem kérnék, de amugy tényleg így lenne.
2013. jún. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!