Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimii! Ki a...

Szent Johanna Gimii! Ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek kinek a jelleme van a legjobban megalkotva? És miért pont Ő a kedvencetek? :)

#Szent Johanna Gimi #Leiner Laura #Pósa Richárd #Szatmáry Kinga #Rentai Renáta #Matsuda Okitsugu #Antai-Kelemen Ádám(Cortez) #Felmayer Dávid(Dave) #Szenyor Nagy-Máday Zsolt (Zsolti)
2013. jún. 2. 15:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
92%
Nekem Kinga az örök kedvencem!:D Persze sok mindenkit szeretek benne, de ő a favorit:)
2013. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
a lányok közül nekem is Kinga a kedvencem:) meg Virág, de Kingát nagyobbra becsülöm:)
2013. jún. 2. 18:17
 3/51 anonim ***** válasza:
32%
Cortez:)
2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%

Ööö, hát talán a kedvencem Kinga, Ricsi, Andris, Robi, Cortez, Zsolti... na jó, az egész osztály.


És szerintem Vikinek, Arnoldnak, meg talán Dave-nek van megalkotva a legjobban a jelleme... meg természetesen MÁDAY-nak. :D

2013. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
86%
Kinga,Dave
2013. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
92%

Kinga: néha azonosulok vele, nagyon bírom:)

Reni: leginkább rá hasonlítok(na, nem a tanulás miatt:D)

Virág: igaz, hogy sík hülye, de ezért szeretem:)

Cortez: No komment;)

Ricsi: Szintén:p

Dave és Macu: a kütyümániások:D

Andris és Robi: "Szívunk friss levegőt" :DD

Zsolti: rajta nevetek a legtöbbet

2013. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
74%
VIRÁÁÁG :))
2013. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
77%
Ja és azért Virág a kedvencem mert oan naon aranyoss! :)
2013. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
88%
előző 2 vagyok. Írtad kulcsszavakba, hogy Szenyor Nagy-Máday Zsolt (Zsolti). Na az nem Szenyor Mádai-Nagy Zsolt? Nem vagyok benne biztos de én így emlékszem. Ha tévedtem bocsánat.
2013. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
84%

Én mindenkit szeretek a sorozatban, kivéve Renit, őt néha elviselni is alig bírtam. (Tiszta szerencse, hogy ő mesél el mindent...)

A legjobb karakterek szerintem Virág, mert ő egy tündér; Arnold, aki számomra maga a megtestesült egyéniség; és Cortez... mert ő Cortez. Nála ennyi is elég :))

2013. jún. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!