Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem baj, ha úgy teszek fel a...

Nem baj, ha úgy teszek fel a rukkolára egy könyvet, hogy kicsit szakadt? Vagy milyen állapotba kell legyen (ha leesett a hátsó borítója pl. )?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

"Se tépett, se megrágott könyvet ne rukkolj és ne passzolj.

A könyv borítója – elő- és hátlap – ép legyen, kis koszolódás és szamárfül még belefér.

A rukkolt könyv lapjain firkálás, aláhúzás, nonfiguratív minták és átlőtt szívecskék ne legyenek. A margón lévő jegyzet elfogadott, ha nem zavarja a szöveg érthetőségét.

Elázott, festékes és penészes könyvet ne passzolj tovább."


Hiányzó hátsó borító nem fér bele, kis szakadás igen (pl pár oldal széle, öcsém olvas úgy, hogy minden könyvet egyszer el kell szakítanaia lapozás közben). De hívd fel rá a figyelmet, hogy később ne legyen belőle gond, illetve ilyenkor szállítás közben esetleg tovább sérülhet.

2013. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) ezt hol olvastad? a segítségnél?
2013. jún. 12. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, valahol a segítségben van benne. (Elolvastam az egészet, mikor regisztrálni akartam, de végül beláttam, ez nem az én oldalam.) Néhány pontot több helyen is említenek, de ezt azt hiszem, nem rágják nagyon szájba.
2013. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!