Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Reni nem fura? (szjg)

Szerintetek Reni nem fura? (szjg)

Figyelt kérdés
Mert oké, baráti/családi szeretet, de mégis, imádja Párizst, ez volt az álma, de mégis amikor megkapja az ösztöndíját, azon kezd el depizni mi lesz a többiekkel, csak a negatív oldalát látja a dolognak, nem is tud neki örülni. Ez szerintem már beteges, mert végig ilyen volt az egész sorozatban. Vélemények?

2013. jún. 12. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Egy véleményen vagyunk. Amiatt nyomi, hogy folyamatosan csak hülyeségeken sír. Minél többet gondolok a könyvre, annál jobban utálom :(
2013. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nyomi, de nem pont ez miatt, ami írtál, hanem kb minden más miatt. Nekem például Berlin az álmom, de ha holnap kapnék egy levelet, hogy költözzek oda, azért meggondolnám százszor is, hogy mi mindent kéne itt hagynom, és valószínűleg nem mennék.
2013. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura. Végül is, oké, hogy szereti Párizst, de mondd, csak, ha neked mondanák, hogy lehetőséged van egy másik országba költözni, azonnal igent mondanál? Nem hiszem. Azért ez egy elég komoly döntés, ami akár az egész életére hatással lehet, mindenképp át kell gondolni, mielőtt döntünk.
2013. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1: Én nem utálom, de örülök hogy van rajtam kívül olyan aki nem csak a "tökéleteslovestory" részét látja a dologonak.

#2: oké, én is meggondolnám, de egy ilyen nagy felajánlást óriási hiba lenne kihagyni.

#3: nem azt mondták neki hogy azonnal költözzön ki Franciaországba, hanem csak felajánlottak neki egy ösztöndíjat. De abban igazad van, hogy egy komoly döntés volt.

2013. jún. 13. 14:56
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem beteges egyszerüen csak ez a jelleme, és szerintem semmi értelme még ezzel foglalkozni, Reni ilyen...

Ennyi!!!

2013. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
94%
Reni olyan lány aki többször átgondol mindent mielőtt cselekszik ( például ez a Párizsos eset). Azért meg nem nyomi, mert egy kicsit érzelgősebb. A nyomisága például az ami miatt például én is az vagyok az iskolában: nem öltözik divatosan, egy jó ideig nincs menő telefonja, nem tud normális beszólásokat vagy éppen olvas. Én ezekért a dolgokért kapok hideget is meg meleget is. Tehát attól, hogy valaki érzelgősebb és próbálja visszafolytani a sírást és mégsem megy attól nem lúzer. És, hogy mindenki a "lovstoryt" látja benne? Így lett megírva Reni meg rajong Cortezért és ezért ír (vagy beszél) róla sokat. Amúgy meg ezt úgy adtuk be mintha mi 13 14 15... ki hány évesen nem ment oda a szüleihez(ha nem oda akkor írta a naplót vagy magába ezen gondolkodott stb.) és arról áradozott, hogy a FIÚ ilyen helyes vagy a FIÚ olyan aranyos blablabla. Én így látom.
2013. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hannicsek válasza:
32%
Szerintem egyáltalán nem fura, csak másokra is gondol, mert nem önző.
2013. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is fura... De mondjuk nem a Párizsos eset miatt, mert az úgy tök helyénvaló, hogy gondol a szeretteire. Hanem téynleg azért, mert olyan béna meg nyomi. És akkor csodálkozik azon, ha Kinga mindig piszkálja, meg senki sem veszi észre. Nem is értem tulajdonképpen, hogy Cortez mit láthatott egy ilyen szürke csajban. Persze megértem, hogy Laurának ilyenre kellett meglakotnia Renit, mert így az olvasó könnyebben a helyébe tudja magát képzelni, de azért szerintem ez egy kicsit már túlzás...
2013. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Basszus, miért mindig a külső a lényeg?! Amúgy jó pár válaszoló jól írta! Reni ilyen. Amúgy semmi izgi nem lenne abban hogyha Reni lenne a legmenőbb, mindenki a barátja a suliban és azon kívül, és egy csettintésre megkap minden fiút!
2013. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Elolvastam az összes részét, de nem vagyok akkora fan, mint mások. Reni egyfolytában sír és mindig olvas. Minden percben. És egyfolytában Cortez így, Cortez úgy... már unom
2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!