Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen angol nyelvű Harry...

Milyen angol nyelvű Harry Potter vagy Twilight fanfictiont tudnál ajánlani?

Figyelt kérdés

Témája mindegy, lehetőleg ne 18-as karikás, a lényeg hogy a történet izgalmas legyen és ne legyen benne sok szleng.

14/L


2009. okt. 10. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Harry Potteres: A year like none other. Kb 100 fejezetes, ha jól emlékszem, magyar fordítás is készült. Van folytatása is. Hogy sok-e benne a szleng... háát, nem tudom.

[link]


Rohadt jó, fantasztikusan van megírva.

2009. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

a year like non other az nagyonjó!


emellett van egy trilógia, enahma írta, az is nagyon jó:

Happy days in Hell ( [link]

Coming off the Ropes ( [link]

Through the Walls ( [link]


van magyar fordítása is. készülj fel, imádni fogod!

2009. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ajanlom az Utoler a mult c. fanficet. Az Edward Riley es a Kristen ugyan nem alkonyatos tema de azok is nagyon jok.


[link]

Ez is fantasztikus


[link]

Ez peddig a Midnight Sun folytatasa, amit termeszetesen nem Stephanie irt.

2009. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Boldog napok a pokolban-t olvastam magyarul, de nem végig :) Nem tudtam, hogy fordítás.
2009. okt. 16. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Harry Potter fiction: fanfiction.net -en Sindie tolláboól a The Moment It Began. Lily-Piton fiction a javából. Jó hosszú, de én minden sorát élveztem.

szintén fanfiction.net csak FerPotter tollából tudom ajánlani a Not Only a Grangert. SS/HG, van belőle magyar fórdítás is.

2011. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 éve tettem fel ezt a kérdést :) Most már nyugodtan lehet benne szleng. A legfőbb szempont az izgalmas, egyedi történet. Pár fanfic, amelyeket imádok: AgiVega művei és Parselmouth Lion trilógiája(ez nem angol). Hasonlóakat ha tudtok esetleg.
2012. júl. 10. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a slash belefér, akkor az Owned. Agyamat eldobtam tőle, pedig én csak a magyart olvasom, mert hát angolul luxus tudni. ._. Gondolom mostmár belefér a karika. :D

Meg... igazából a párostól függ, hogy mit ajánlanék. :D

2012. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Shadow the last gift. eredeti francia, de van angol és magyar változata. az nagol(és így a magyar is) dsajnos megakadt az ötvenvalahányadiknál, a fordító beteg lett vagy ilyesmi, de megéri olvasni, be lesz fejezve.
2012. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!