Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet letölteni ezeket a...

Hol lehet letölteni ezeket a könyveket hangoskönyvekben? (Az nem számít, hogy magyar vagy angol. ) -True blood 1,2 -Evermore -Evernight 1,2 -Twilight 1,2,3,4

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nah...

Evermore: *****

Evernight1: *****

Evernight2: *****

Twilight1: *****

Twilight2: *****

Twilight3: *****

Twilight4: *****

True Blood1: *****

A true blood 2. részét még én is keresem de ha kell vai szólj!! :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ezek könyvek, amiket már elolvastam meg letöltöttem és mind nagyon tetszettt, viszont ahogy a kérdésben is mondtam hangoskönyveket szeretnék letölteni. Bocsi, de azért kösz :)

u.i.: A true blood 2-t még én is keresem könyvben ,viszont filmben rohatd jó volt!

Ha akarod elküldöm a linket, csak egyszer kell letölteni egy programot és aztán már nézheted is az összes részét, csak az a baj , hogy tudni kell hozzá angolul, mert angolul van, nekem viszont mind1 volt. Mert tudok angolul. :D

2009. aug. 18. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!! Bocs nem figyeltem.:S

Nem nagyon tudok angolul de azért át küldheted :D

Köszi

2009. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2009. aug. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!