Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi az ami a legjobban...

Nektek mi az ami a legjobban tetszik a Szent Johanna Gimiben? És miért? És mi az amit annyira nem kedveltek benne? (már ha van ilyen)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mindenki véleményére..Ja és még hozzá írhatnátok hogy melyik részből mi a kedvencetek stb. Meg csak úgy hogy miért szeretitek meg ilyenekre vagyok kíváncsi..Én most tartok a 8/1-nél és nekem ez a kedvencem eddig. Mert nagyon izgalmas...Köszi mindenki válaszát előre is .
2013. jún. 15. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kedvelek benne. Igénytelen tiniponyva.
2013. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Laura könnyed humorát kedvelem benne a legjobban. Ami nem igazán jön be, az Reni folyamatos rinyálása, minden apróságért...
2013. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik benne a legjobban, hogy rólunk és nekünk szól. ( A miért kérdésedre már megadtam a választ. :P) Nekem az ötödik részből az a kedvencem amikor végre összejönnek. :) <3
2013. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindegyis ***** válasza:

Én mindig elítéltem az ilyen tinikönyveket, de be kell valljam ennél jobbat életemben nem olvastam. Igaz még mindig nem híresztelem, hogy másodszor olvasom ki a sorozatot, sőt azt sem sűrűn ordibálom el, hogy egyáltalán olvasom, mert tudom, hogy az emberek milyen hamar elítélik cím és borító alapján, és nekem esik rosszul.

Ami a legjobb részeket illeti...hm. lenne egy pár.

-harmadik rész: a csók

-negyedik rész: minden egyes veszekedés,félreértés,kibékülés

-ötödik: kb. ugyanaz mint a négyesben plusz a dec. 20 :D

-hatodik: az ablakba kiálló Cortez

-hetedik: pff...Reni kezdetleges szarkazmusa meg Cortez szívatásai, amúgy meg minden

-nyolcadik: amikor Cortez elmondja, hogy összeköltöznek, szalagavató, bulik, szülinapok.

-nyolcperkettő: osztálykirándulás,

minden, kivéve azt, hogy vége.

Ja és a best-eket vezeti Zsolti vs. Máday beszólások :D

hogy képes ezt valaki nem imádni?! I LUV <3

2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Imádom:) És legjobban Laura humora tetszik nekem is benne, Zsolti veszekedése Kingával, a beszólásai Mádaynak.Dave folyamatos kockulása,Ricsi lazasága meg ugy minden.Persze vannak kedven részeim,amiken sokszor hangosan nevettem fel.Vagy a végét is nagyon megkönnyeztem.De a kedvenc részem,amikor Kinga leveszi a gipszét.Nagyon szimpatikus,szivesen találkozné vele élőben:DMeg úgy mindenkivel:D
2014. szept. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én most tartok a 6.-részénél, és egyszeruen imádom!! nem tudom letenni! a szent johanna giminek koszonhetem hogy szeretek olvasni!

Zsolti beszólásai,Kinga duhrohamai,ami sokszor eszembejut es osztonoz,magabiztossagot ad! Ricsi lazasaga,Cortezben minden, Renirol veszek peldat, az osztalykirandulas,egy ejszaka a BALATONON. eees amikor alakuloban van Cortez es Reni kapcsolata. egyszeruen minden!!! minden egyes oldal a kedvencem <3 I LUV SZJG <3

2014. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!