Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik szent johanna...

Bogcsika22 kérdése:

Nektek melyik szent johanna konyv tetszik a legjobban es miert?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 16:06
1 2
 1/12 marietta99 ***** válasza:
53%
hát nekem az 5.,mert ott kezdenek el járni Reniék,meg a 7.,mer'mér'ne?:DD amúgy azért mert szinte az a legeseménydúsabb rész és áá,meg wow meg huh.:DD:$
2013. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
már ötezren feltették ezt a kérdést, és mindig ugyanazok a válaszok érkeznek: a ... kötet teccett (2 c-vel...) a legjobban, mer olyan cuki, és hú meg ha... olvass utána, vagy tartsd meg magadnak a semmire sem jó kérdéseidet....
2013. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 jamesandjames ***** válasza:
100%

Nekem az 5-ös meg a 7-es volt a kedvenc. Az 5-ös talán azért, mert elég sok fordulat volt benne, a 7-es meg azért, mert iszonyatosan szörnyű vég lett:DD

De amúgy a 6-os is bele tartozik ezekbe a kedvencekbe, mert...azt nem tudom megmagyarázni.:)

2013. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az 5,6,7, mert azoka legjobbak, és szintén mert ezekben jár már C+R.
2013. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5., és azért, mert ott jöttek össze.
2013. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 6,7-es mert ott már végig happy :)
2013. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 6., mert ott már együtt vannak, meg a 8., mert ott annyi minden történik
2013. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. tetszett a legjobban, mert ott Cortez és Reni még nem járnak, de már lóg a levegőben, és nagyon bírom, ahogy szívatják egymást :) Az előtte lévők is nagyon tetszettek, az 5.-től már nem annyira, nekem egy kicsit elveszett a varázsa azáltal, hogy összejöttek.
2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló mond valamit:) Tényleg volt egy különleges hangulata (vagy nem tudom minek nevezzem), amíg nem jöttek össze, úgyhogy én is a 4. kötetet mondanám. Egyébként még az 1. is a szívem csücske, mert hát az a Kezdet:D Meg a 6. is, mert abban a részben minden happy, ahogy már írták.
2013. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindegyiket imádom, te talán a hetes a fav. Az első balhék, szalagavató, még nincs az a "búú" hangulat a ballagás miatt, nagyon vicces:D
2013. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!