Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó lenne ha...

Szerintetek jó lenne ha valaki megírná az SzJG összes részét Cortez szemszögéből?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon örülnék neki! Szívesen végig élném az egészet úgy ahogy Cortez élte meg...

2013. jún. 17. 18:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
persze, baromi jó ötlet, nincs még elég ponyvaregény a piacon...
2013. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Az első kötetekből egy zanzásított változat jöhetne. Egy kötetes, hisz a sztorit már ismerjük nem kell újra leírni mindent.
2013. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki jól írná meg, akkor nagyon jó lehetne. Cortez sztorijába rengeteg minden bekerülhetne, amiről Reni nem is tudott, sulin kívüli dolgok, ökörködések... Elég kicsi az esélye, hogy valaki elég energiát szánjon rá, de szerintem megérné.
2013. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%

Ti kinéznétek Cortezből, hogy naplót ír?

Egyébként, néha nem ártana tudni, hogy mit gondol, de akkor is....

2013. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak naplóként lehet megírni! Simán lehetne E/1-es, de E/3-as regény is.


Cortez naplójában biztos jó kis bejegyzések lennének:

Utálom Neményit!

Elfogyott a kóla.

Rühellem Neményit.

Ricsi, playstation.

Reni...

Megölöm Neményit!

stb.

2013. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ahogy írtátok, igen tudjuk a sztorit de Reni szemszögéből...szerintem Cortezéből teljesen más lenne, de ki hogy gondolja...ne értsetek félre ha valaki szerint nem lenne jó Cortez szemszögéből végig élni az egészet megértem, hiszen azért kérdeztem meg...mert érdekel ki mit gondol.
2013. jún. 18. 18:52
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jó ötlet, de nem az összeset, hanem mondjuk max. 3 könyvbe az összes rész mehetne.

(Én például a 3.-asban amikor Cortez és Reni csókolóznak valahogy így képzelném el Cortez szemszögéből: ...Egy picit eltoltam magamtól, hogy lássam az arcát. A szemei pirosak voltak a sírástól, de így is elbűvölt az a gyönyörű szempár. Egy percre elfelejtettem mindenkit Vikit, Virágot, Ricsit... Nem tudatosan cselekedtem. Egyszer csak megcsókoltam. Gyönyörű volt. Végre úgy éreztem, hogy most már csak az enyém. Most nem volt ott Neményi, hogy kisajátíthassa őt. Reméltem ebből majd megérti mit érzek iránta... Oké,nem vagyok egy író, de valahogy én mindig így képzeltem el. Tudom, tudom, nem akarok író lenni, megnyugodhattok!)

2013. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Csakis akkor ha Leiner Laura írná meg akkor lenne jó, mástól el se olvasnám!
2013. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúú,de jó lenne! Viszont csak Leiner Laurától,mert vele ismertük meg az SzJG-t ezért mindenképpen őt akarnám,báááár,ha valaki más írná,hááát nem is tudom,de az bizti,hogy elolvasnám,mert egyes jelenetekre én is kíváncsi lennék és tényleg nem kellene naplószerűnek lennie E/1-ben szerintem nagyon-nagyon jó lenne! Csak az baj,hogy nem lesz,de lehet hogy jobb is,mert végül is ez egy napló és a napló Renié és ez így volt jó,de azért mindenképp elolvasnám. :) :D
2013. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Leiner Laura megmondta, hogy nem fogja megírni Cortez szemszögéből. Egy csomóan kérték már, de még mindig azt mondja, hogy már meg van, hogy mit ír az SZJG után és nem írja meg Cortez szemszögéből.
2013. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!