Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG-fanok ti is örülnétek...

SzJG-fanok ti is örülnétek egy újabb kötetnek ami Cortez szemszögéből írja le a történetet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
nem. Nekem ez a történet így hiteles, és amúgy sem nézném ki Cortezből, hogy naplót, vagy ilyesmit írjon. Nekem tök jó volt Reni szemszögéből nézni a történetet, és ha nekikezdenék ennek a történetnek más szemszögéből, nem biztos, hogy ugyanúgy megfogna, mint most....
2013. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem Cortez nem olyan naplóírós fajta. :D

Jó, ha egy hónapban egyszer írna... Egyébként, mielőtt lenne még egy ilyen, hogy "juj és xy szemszögéből?" válaszom:

Virág: Szerintem a naplóját elárasztaná a cuki kisállatok jellemzése, és a rövidítésektől nem értenénk semmit. :D

Kinga: Elképesztően sokat írna a nők jogairól, sarkvidék megmentéséről stb. stb.

Ricsi: Ömmm... Ő sem egy naplóírós fajta, Korn dalszövegek, helyesírási hibák... :)

Cortez: Mint írtam... :)

Gábor: Nem igazán szerves része a Szent Johanna giminek MÉG, és ez nagyon fontos, hiszen a könyv eleve ezen alapul. :)))

Zsák: Flöra, Párizs, receptek, jójáték... nem lenne valami érdekes.

Zsolti: Szomszédok, különböző muhahaha típusú bejegyzések, és igen. Ő sem egy naplóírós fajta.

Dave és Macu: Ők inkább a netes blogot választják, de senki sem értene semmit a tech-nyelven íródott szövegből.

Andris és Robi: Nekik valami "ahhh, jó nő" nyáladzásaik lennének, és Ők sem valami nagyon naplóírósak, hiszen az szerintük "tré".

Arnold: Továbbá sem értenénk belőle semmit, mivel túl művelt írása lenne. :D

Edina: Szerintem senki sem akar a "pasizásairól" olvasni.

Tami: "Ő az iskola "svájca"". (Szent Johanna gimi 8.)

Karcsi: Hagyjuk. :DDD

Peti: Ő később került, és nagyrészt nem igazán szerepel.

Flóra: Ő is csak később jelent meg.

Kata: Gótos lenne. Nagyon. Ő is később került szerepbe

Máday: Azt se értem minek írtam ide... :D

Kitti: lásd: Edina.

Berni és Judit: később kerültek szerepbe.


RENI A "LEGNORMÁLISABB" MINDKÖZÜL, AKI ALAPJÁN MEGISMERHETJÜK A SZENT JOHANNÁT, HISZEN A REGÉNY ALAPJA ÉS CÍME IS EZ: A SZENT JOHANNA GIMI!!!

2013. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Haljak el,pont ezen gondolkoztam tegnap...Főleg az 5. rész érdekelne cortez szemszögéből.:)
2013. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen! Az ötödik rész C szemszögéből tényleg jó 5let! Meg az eslő néhány is. Kíváncsi vagyok,milyen volt az első benyomása reniről és mikor/ hogyan alakult át szerelemmé ááá!jujjjiiiii hnap olvasom:D*-* elvileg.
2013. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 flóra13 ***** válasza:
Engem érdekelne, de szerintem is ez így hiteles és igen Cortez nem az a naplő irós típus és sztem LL sem hajlana erre, de azért bizti érdekes lenne
2013. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pont most találtam egy blogot, ahol egy csaj ír fanfictiont Antai-Kelemen Ádám titkos naplója címmel.
2013. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
na azt hol találtad??:)
2013. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
[link] sztem az előző válaszoló erre gondolt!
2013. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem is nagyon érdekes lenne, főleg a 3.-4.-5. része (mondjuk én csak az első hatot olvastam még) meg az is érdekelne hogy milyennek látta ő ezeket a dolgokat...
2013. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!