Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudnátok...

Milyen könyvet tudnátok ajánlani? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Már elég régóta keresgélek kalandos, izgalmas és élvezhető történeteket, a kedvenceim közé tartozik Brent Weeks Éjangyal sorozata és a Fekete Prizma, de olvastam a Tűz és a Jég dala ciklust, Gyűrűk Ura fan vagyok, de jöhetnek Jean M. Auel a Föld gyermekei sorozatához hasonlóak is, a lényeg, hogy nem kellenek vámpírok, sem túl sok, túl nagy hangot kapott szerelmek, vagy vontatott történetek.

2013. jún. 20. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire vagy híve egy kicsit történelmes könyveknek, de nekem is hasonló az ízlésem mint neked,és én most az Assassin's Creed könyvekre pályázok. Egyébként tudom ajánlani az Éhezők Viadalát.:)
2013. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már mindkettőt, az AC könyvekből 3-at és az Éhezők Viadalát végig elolvastam.
2013. jún. 20. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Darren Shan: A vézna hóhér

Kalandos, izgalmas, komoly, kemény és rendkívül színvonalas fantasy.

2013. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ is, de már olvastam Darren Shan összes könyvét, nagyon szerettem a Vézna hóhért is :)
2013. jún. 21. 15:13
 5/11 Fan ***** válasza:
Az utolsó tünde és az utolsó ork trilogia mind nagyon élvezhető fantasy
2013. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó tündét olvastam, meg is van, de nagyon-nagyon nem tetszett, de megnézem az utolsó orkot, köszi a tippet :)
2013. jún. 23. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Takami Koshun: Battle Royale

Letehetetlen könyv. Az egész éjszakát végigolvastam. Durva, véres társadalomkritika, fantasztikus.

Coelho: Az alkimista

Nem kimondottan pörögnek az események, de tanulságos történet, én nagyon szeretem.

2013. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Battle Royalt olvastam, de köszönöm a másik tippet, mindenképp utána nézek.
2013. jún. 24. 13:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Royale-t*
2013. jún. 24. 13:33
 10/11 anonim válasza:

Gimesi Dóra-Jeli Viktória-Tasnádi István: Az időfutár

Izgalmas, korunkbeli, 13-14 éves gyerekekről szól. Szerintem tetszene.

2013. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!