Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak nyári kötelezőnek?

Mit olvassak nyári kötelezőnek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és teljesen tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy mit olvassak. Minimum 400 oldalas könyv kellene nyári kötelezőnek. Előre is köszi a segítséget! (ja, és nem szeretem túlságosan a Harry Potter-féle kalandregényeket)

#könyv #olvasás #nyári kötelező olvasmány
2013. jún. 22. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen könyv lehet, vagy van más megkötés is? Egyébként segítene, ha elmondanád, hogy mit szeretsz. Romantikus, fantasy, családregény, történelmi regény, krimi, stb.
2013. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%
én a Szent Johanna gimit ajánlom..14 éves vagyok, soha nem olvastam könyvet, de ez egyszerűen letehetetlen..8 kötetes, de a 8.két könyv, szóval 8-9..egy lányról szól, aki most kerül be gimnáziumba /13-14éves/ soha nem voltak barátai, imád olvasni, Beatles-t hallgat, egy tchnikai analfabéta :D meg ilyenek de az osztálytársai így fogadják el. Na többet nem mondok, mert lelövöm a "poént".Jó szórakozást! :)
2013. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, van egy jó könyvsorozat, mondjuk 1 kötet csak olyan kb. 300 oldalas, de van 30 része :)


Szóval abból elolvasol 2-t (én az elsőn túl voltam 3 nap alatt, pedig még csak 10 éves voltam).


A címe Harcosok törzse, vagy angolul Warriors. Szerzője Erin Hunter

2013. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Stendhal - Vörös és fekete.
2013. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Darren Shan-holtak vonulása

Nem zombis,és vámpíros hanem egy eléggé érdekes kis horroros könyv :D Mostani kedvencem mind a 3 fejezetét kiolvastam,és eddigi legjobb triológiás könyv amit olvastam! :D


15/F

2013. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem teteszene neked, érdekes könyv és több 400 oldalnál.

Sue Monk Kidd-A méhek titkos élete

[link]

2013. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp elolvasom őket. :)
2013. jún. 23. 10:09
 8/11 puhadorka válasza:
szent johanna gimi...én az első 7 részével 1,5 hónap altt végezztem a suli és az edzés mellet jó könyv.hajrá!!!
2013. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Darren Shantól A holtak vonulása tényleg nagyon jó, de - ne haragudj a kifejezésért - még "kicsi" vagy hozzá. Olvasd el Darren Shantól A vézna hóhért (nem tudom így hirtelenjében, hogy hány oldalas), vagy a Vámpír könyveket (SEMMI KÖZE az alkonyatos baromságokhoz!), amely egy 12 kötetes sorozat, simán megvan 4x400 oldal is.


26/N

2013. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

most olvasom a Trónok harcát... ezzel a jövő évi kötelezőt is letudod ;) csak akkor ajánlom, ha szeretsz olvasni.

14/L

2013. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!