Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Erotikus könyveket keresek!?...

Erotikus könyveket keresek!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Modern ,perverz-erotikus könyveket keresek amik nem naplószerűek és olyat ajánljatok amit ti is olvastatok és iszonyatosan tetszett, legyen megspékelve némi humorral és az sem baj ha romantikus !

Köszönöm előre is !:)



2013. jún. 23. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha perverz, akkor rögtön a Szürke ötven árnyalata ugrott be. Figyelj, a történet nekem tetszett, de abban igaza van a kritikusainak, hogy nem egy irodalmi remekmű. Nagyon egyszerű szövege van. Én mind a 3 részt olvastam és bejött a történet.
2013. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,ezt már terveztem ,hogy elolvasom!:) köszönöm!

Várom még ajánlásokat!

2013. jún. 23. 20:24
 3/7 Velvet80 válasza:

-Ötven árnyalat trilógia

-Forró rabság (Örök rabság, Édes rabság-- még csak előrendelhető, de várhatóan sikerlistás lesz)

-Melléd láncolva, Hozzád láncolva (Sylvia Day)

2013. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!:-)
2013. jún. 23. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nalini Singh; Vonzódás, Látomás, Borzongás, Feloldozás, Szabadulás.

Nem kimondottan "perverz" könyvek, de erotikus tartalmúak és a történet is nagyon a helyén van, jó az írónő stílusa, élvezhető mind az öt kötet.

A Szürke ötven árnyalatához csak annyit, hogy én most olvastam el az első részét (nem is tervezek többet), nincs története, nincsenek kidolgozott karakterek, tele van szexszel, és itt el is mondtam minden lehetséges pozitívumot. A stílus... nincs stílus, gyermeteg a megfogalmazás, a szexen kívüli részeket egy-két bekezdésben elintézi az írónő, az egész annyira bárgyú, én nem értem, hogyan lehetett ebből a könyvből bestseller. Úgy gondolom, hogy egyszer el lehet olvasni, talán még élvezhető is, hogyha elfogadod, hogy egy twilight-utánzatot készülsz elolvasni. Ne haragudjanak azok, akik szeretik ezt a könyvet, nincs ellenük kifogásom, ez csak az én véleményem.

2013. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Én a twilight-ot nem láttam és nem is olvastam ,nem tudom milyen ,köszi,hogy leírtad a véleményed ,lehet elolvasom majd a szürke ötven árnyalatát:)

2013. jún. 24. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Fekete tőr testvériség c. sorozat
2013. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!