Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki Végzet ereklyéi könyvsoroz...

Aki Végzet ereklyéi könyvsorozat rajongó, az mit gondol, hogyan fog végződni a történet?

Figyelt kérdés
Jövőre jelenik meg az utolsó része, a Mennyei Tűz Városa, és sok mindent hallottam már róla. Többnyire negatív dolgokat. :(

2013. jún. 24. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én a sorozat első két részét olvastam a Csontvárost és a Hamuvárost.Szerintem Valentine meghal az ereklyék meg visszakerülnek jogos tulajdonához. Clary testvéréről kiderül, hogy nem is a tesója és összejönnek. Szerintem.
2013. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar rajongói oldalon fogsz tudni erről igazán jót beszélgetni :)

[link]


Itt találod őket. Én is gyakran megnézem a friss híreket náluk.

2013. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan hallhattál negatívat egy olyan regényről, ami csak jövőre jelenik meg?

Szerintem Magnus és Alec kibékülnek, muszáj, hogy kibéküljenek, meghalok, ha nem békülnek ki. Izé... Örülnék, ha Sebastian életben maradna, nagyon bírom őt, de figyelembe véve a Valentine-nal történteket, valószínű, hogy inkább meghal szegénykém. Biztos valami szimpatikusabb mellékszereplő is meghal majd, ahogyan az Üvegvárosban történt.

2013. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as olvastam angolul pár előzetest, és sokan megfognak halni az utolsó részben, amikor a pokol és a menny háborúzni kezd egymással. És főszereplőkről van szó, nem mellékszereplőkről
2013. jún. 25. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Az írónő azt nyilatkozta, hogy öt főbb szereplő fog meghalni.


Lenne egy ironikus hangulata, ha Magnus halna meg, és kinézem az írónőből, hogy megcsinálja.

Joycelin és Luke is valószínüleg menni fog, túl boldogok voltak.. ez rossz jel.

Lightwood szülők szintén esélyesek.

Sebit sokan látnák halottan, és a történet végére ki is kell valahogy ikatatni, de talán pont ezért fog élni (mondjuk egy agymosás után, hogy kicsit átérezhesse amit tett)

2014. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sigyn válasza:

Hááát... Remélem Malec páros megmarad:)

Ők messze a legjobbak ebben a sorozatban, ha meghalnának, akkor egy fél világnyi rajongó szívét tépné ki az írónő. De hát ő fogja tudni... És nem sokára mi is!!!

2014. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én angolul már elolvastam amint kijött, jó hosszú könyv több mint 700oldalas. Ami meglepő, semlegesek az érzéseim vele kapcsolatban. Elég nagy változáson mennek át a karakterek, főleg hogyha mondjuk visszatekintesz az első részre, hogy milyenek voltak. Meglepő módon a háborús körülmények ellenére nem hal meg fontosabb szereplő, ami kicsit irrealisztikus, dehát alapból az egész ahogy van irrealisztikus... A végén van egy elég durva csavar amin leesett az állam, de aztán az is megoldódik. Nem akarok nagyon sokat elárulni, ha érdekel még további információ, akkor szólj :)
2014. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!