Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani emo stílusú...

Tudtok mondani emo stílusú könyveklet? Egy 16 éves emós lánynak

Figyelt kérdés
Lányomnak szülinapjára szeretnék könyvet venni, tudtok mondani olyan könyvet ami emósoknak illik? Köszönöm

2013. jún. 24. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Az EMO már nem divat cucus..

Inkább legyél scene suna.

2013. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók, twillight- gondolom ilyeneket biztos szeret, talán az szjg ( szent johanna gimi) is tetszene neki, milyen stílusu könyveket szeret olvasni : vámpiros, krimi, szerelmes, fantasztikus stb?
2013. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A stílusa nem feltétlenül fejezi ki azt, milyen könyveket szeret olvasni.


El tudom képzelni esetleg a Pokoli báléjszakákat, ebben öt novella szerű kis történet van, kettő fogott meg eléggé belőle.

A 13 okom volt is tetszhetne neki.

Esetleg az Éhezők viadala trilógia, ez inkább ilyen fantasy, alternatívjövő-féleség, ha szereti az ilyet.


Viszont a körelmúltban engem nagyon lekötöttek a John Green könyvek, főleg a Csillagjainkban a hiba. Ebben van szó haldoklásról, mivel a főszreplő lány is haldokol, meg sok szereplő is, valamint nagyon tragikus vége van, imádtam.


Remélem tudtam segíteni :)


15/L

2013. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazán emósoknak való könyvek:

- Elizabeth Kim: Tízeer könnycsepp

- Kanehara Hitomi: Pirszinget a kígyónak

- Karen Thompson Walker: Csodák Kora

- Janne Teller: Semmi


Az utolsót különösen ajánlom. Mivel az emo nem csak öltözködés, hanem egy életstílus, az a könyv tényleg neki való.

2013. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagy segítség volt :))
2013. jún. 24. 22:48
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egy emós lánynak az ízlésétől is függ, hogy milyen könyvet szeret ezért ha nem félős vagy hasonló simán kaphat Darren Shan könyveket mondjuk a Rémségek cirkuszát:) De amint a fentiek valaszokban is olvasható volt ajánlom a Twilight-ot vagy a Szent Johanna Gimit mert az mindenkinek való:DD
2013. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!