Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú, műfajú könyveke...

Milyen témájú, műfajú könyveket olvastok legszívesebben?

Figyelt kérdés

Amatőr szinten írok, néhány versemet és novellámat már ki is adták. Elkezdtem regényeket írni, de nem tudom mennyire vevők rá az emberek, így szeretném megtudni mi érdekel leginkább titeket.

Persze nem ez fogja meghatározni a könyvem tartalmát, csak egyszerűen érdekel. :)



2013. jún. 25. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Manapság mindenki regényt ír? :O

Amúgy én mindenfélét szeretek olvasni, bár a háborús/űrben játszódó sztorikat nem igazán kedvelem...

De ha egyedi, izgalmas a sztori, azt mindig szeretem! Írhatnál egy kitalált világról, kitalált lényekről!

2013. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Horror, scifi, fantasy.
2013. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Krimi, a kalandosabb fajtából. Az a fajta krimi, amely hosszú eszmefuttatások láncolatából és kevés fordulatból áll, nem annyira az esetem. Szeretem, ha van benne humor, és egy kevéske szerelmi szál is.

Rejtő könyvei például ideálisak. Bűnügy, kaland, humor, fordulatok, izgalom, némi szerelem, mégsem csöpögős. De az Agatha Christie vagy Sir Arthur Conan Doyle-féle krimiket is kedvelem.


Amik nem jönnek be: horror (hatásvadász sületlenségnek tartom), romantika (blöeeeeeh..., tisztelet a kivételnek), erotikus könyvek (hatásvadász gagyi), sci-fi (simán csak nem érdekelnek az ilyen robotos akármik).

2013. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

történelmi, horror, krimi


de igazából bármit elolvasok :D

2013. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
történelmi, fantasy
2013. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!