Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan, aki olvasta a...

LilikeHelloKitty kérdése:

Van itt olyan, aki olvasta a Szent Johannát, de nem szereti Cortezt?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte,hogy ilyenek is léteznek :) Ha vagytok,akkor miért nrm szeretitek?

2013. jún. 26. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Én nem szeretem, de nem is utálom. Olyan... oké-itt-egy-újabb-tipikus-leányálom-karakter-ezt-már-hányszor-olvastam, amit nem különösebben szívlelek, de ezért elfogadom. Egyszerűen nem tud meghatni a karaktere, ahogy a jópasi beleszeret a szürke lányba, mert nem igazán tudta velem a könyv elhitetni, hogy ez tényleg megtörténhet.

Meg amúgy is... én szinte minden páros iránt elvesztem az érdeklődésemet, miután már összejöttek, valamiért csak addig szeretek egy szerelmi szálat nyomon követni, míg csak kerülgetik egymást, így a SZJG nekem az ötödik kötet után szinte teljesen érdektelen lett. Jó, a poénok miatt lehet, hogy majd tovább olvasom =)

2013. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Élőben is mindig utáltam az ilyesmi fazonokat. :D Amúgy meg túl unalmas, sablonos, és hihetetlen figura. Tipikusan olyan karakter, ami egy 13 éves lánynak nagyon tetszik, de egy pár évvel később rájön az ember, hogy igazából nem kéne.

De amúgy én se utálom, csak nem jön be, meg nem elég szimpatikus.

Arnold legalább egy egyedibb karakter, meg bejött a stílusa. Persze élőben nem bírnám elviselni, mert utálom, ha valaki okoskodik. :D Meg amúgy is egy arrogáns ****fej.

De valószínűleg azért állok így a kérdéshez, mert már kinőttem a könyv célközönségének a korosztályát. :D

2013. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
35%

Háát, én sem vagyok egy Cortez rajongó...

Élőben sem bírom ezeket a típusú srácokat, könyvben meg olyan szinten túl van idealizálva, hogy néha fáj... Nem reális. Főleg a többi karakterhez képest.

De szerintem baromira beképzelt, meg bunkó.

2013. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én ZSOLTIT birom
2013. jún. 27. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Én sem szeretem Cortez, inkább csak...elviselem. Jó, az egy dolog, hogy Reni szemszögéből íródik a törnétete, de akkor is!? Minek kell így isteníteni, most komolyan!? Én nem értem.

14 éves vagyok, de egyáltalán nem jönnek be az ilyen stílusó fiúk. Meg tényleg egyáltalán enm reaális ez az egész. Majd higgyjem is el, hogy egy ilyen "Adonisz" beleszeret egy szürke kisegérbe!

Amúgy a könyvet imádom, de kicsit kezd már idegesíteni, hogy csak folyton azt olvasom, hogy Cortez így..Cortez úgy...

Nekem Ricsi és Zsolti jön be :D

2013. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bogcsika22 ***** válasza:

én se szeretem :)(azaz nem utálom de nem is szeretem)

engem nagyon idegesít hogy mindig ő van a középpontban (és csak azért mert helyes ://)

nekem Ricsi a kedvencem :DD

2013. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az 5. kötetig utáltam. Arnoldot szerettem, de kiderült, hogy egy nagy bunkó. Cortez az 5. kötetben lett szimpatikus.
2013. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Üsd be, hogy : Cortez unszimpatikus

(itt gyakorin)

ott megtudhatod miért utálom, utáljuk, utálják

12L

2013. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Egyszerű az oka: sosem bírtam a már-már hiteltelenül és ok nélkül népszerű, és egoista, tökéletes külsejű pasikat. Alapvetően Cortez semmit sem tesz azért, hogy Reni szeresse, vagy ha már itt tartunk senki más megbecsüléséért se... És azt gondolom az olyan emberről, aki mindenkivel egyformán kedves, hogy halál felszínes.

Sokan írják, hogy Cortez a hideg családi háttere miatt olyan rejtélyes és fél a csalódástól... Igen, alapjáraton a magányos farkas karakterek a kedvenceim bármilyen filmben és regényben, de Cortez karaktere már a túlzások túlzása.


22/N

2016. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!