Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már A hollófiúk...

Valaki olvasta már A hollófiúk című könyvet? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nagyon tetszett, pedig alapvetően nem szeretem a műfajt. Ha olvastad az írónő másik trilógiáját (Shiver, Linger, Forever), akkor azt mondanám, hogy hasonló, de nagyon különbözik. Szerelmi szál nincs benne, illetve csak nagyon halványan, talán a következó kötet(ek)ben kibontakozik majd, de a karakterek hihetetlenül jók, a történet pedig eredeti és kicsit sem elcsépelt. A stílusa is jól megírt, de hiányzik belőle a farkasos gyönyörű szóképei. (Bár ez lehet, hogy a fordító hibája.) Én mindenesetre ajánlom. :)

(Amúgy a moly.hu-n rengeteg értékelés van hozzá, ott is körülnézhetsz. :))

2013. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jún. 21. 22:24
 3/3 anonim válasza:
Nos nekem nagyon tetszett. Igaz, hogy elég sok a lezáratlan szál a könyv végén, de (szerintem) ez adja meg a könyvnek azt a tulajdonságát, hogy mikor végeztél vele már vennéd is a kezedbe a második részt, hogy tovább olvasd. Igen, a szerelmi szál elég halvány benne, ennek ellenére szerintem pont úgy lett felépítve ahogy egy ilyenfajta könyvnek kell. Bár gyanítom, hogy a követező könyvekben igen erőteljesen meg fog jelenni a már most is kialakulóban lévő szerelmi háromszög. Az események gyorsan követik egymást és ez nem engedi, hogy a könyv egyes részei unalmassá váljanak. Röviden egy (események szempontjából) dinamikus könyv, amiben az elengedhetetlen szerelmi szálak is megjelennek. Szerintem, ha elolvasod nem fogsz benne csalódni.
2013. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!