Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ötlett a jobb? Két...

Melyik ötlett a jobb? Két regény ötlettem van de nem tudom melyik a jobb. Szerintetek?

Figyelt kérdés

1.Alvilági háború:Caleb sose volt valami nagy menő arc.Mindig csak otthon volt.Legjobb barátja volt Tracy.Tracy igen megértő volt vele.És nyilván csak barátság volt köztük.Egyszer Tracy,és Caleb elmennek egy kirándulásra.A kirándulás során rátalálnak egy erdőre.Belépnek,a táblát nem vették észre melyre az volt írva "belépni tilos".Utána jártak sokat az erdőd.Hirtelen Caleb és Tracy elkezdtek zuhanni egy göndörbe.Egyre lejjebb és lejjebb zuhantak.Aztán földet értek.A hely varázslatos volt meg olyan sötét.Mikor kiléptek a barlangból visszahúzódtak.Egy csapatnyi démon,ördög volt oda lent.utána megjelent előttük egy csoda szép angyal.Caleb röktön beleszeretett a Dina nevű angyalba.Az angyal ismertedte sorsukat.nekik kell megmenteni a földet.Az alvilág királya nyer nincs föld,ha a menny királynője van föld.De a nagy könyv azt írja egy Caleb nevű angyal győzheti le a Alvilág királyát.természetesen egy Tracy nevű lány.Caleb,Tracy,és Dinára sok kaland vár még.


Ez az egyik.Tudom kicsit hosszú lesz a kérdés de mit tehetnék.


2.A varázs könyv.Claire egy visszahúzodó lány volt.Apjával ért egy vízparti kisházba.barátai a könyvek voltak és az állatok.Egyszer elkelett költözniük az apja munkája miadt.Claire teljesen kikelt magából.Magántanuló volt eddig mert utálta a közöséget.A költözés után amikor a szemetett vidte ki egy öregasszony nyújt át kezébe egy könyvet.Claire mivel könyvmoly volt elfogadta.Amikor kinyitodta a könyvet ládta hogy üres volt.Amint írt bele egy "A" betűt a könyv szó szerint beszipantodta.Amikor magához tért egy gyönyörű helyen ébredt.Ahol minden csendes volt és nyugalmas.Aztán megszólítja egy nyúl.Claire rá jön hogy egy különleges adotságával ért az állatok nyelvén.megismerkedik egy férfival a férfi röktön elvarázsolja a szívét.Claire mindig nehézen hajtja álomra a fejét mert fél minden eltünik másnap reggelre.be is valósul a félelme.Reggel otthon ébred a sötét szobájába.Amikor kinézz az ablakon lássa a házak olyanok mint a régi korba.Az utca tele kantonával.Clairenek kell megmentenie a földet hogy újra a régi legyen,és visszakapja szerelmét.Claire vissza jut nagy nehézen a könyvbe és hogy legyőzze a nagy urat.Claire kap segítséget hogy felkészüljön mivel nagyon félink ezen változtatnia kell.


Na mit szóltak?Milyiket írjam meg?Ja és ne jöljetek olyanokkal amelyik neked tedszik.Tudom de nekem mind kettő érdekes!Ti melyiket olvasnátok el?Van pár helyes írási hibám tudom.de a regény írásnál nagyobb adaadással fogom figyelni és javítnai.



2013. jún. 30. 10:42
 1/8 A kérdező kommentje:

Jaj elnézást az elsőbe a utolsó sor.Caleb nevű "angyal"

Az angyal helyett fiút akartam írni!Elnézést a figyelmentségemért! :D

2013. jún. 30. 10:44
 2/8 B25 ***** válasza:
Nekem az első ötlet jobban tetszik. Érdekesebb és izgalmasabbnak ígérkezik. A második gyerekesnek tűnik ezzel a ,,beszélem az állatok nyelvét" és amúgy se egy igazán érdekfeszítő téma lenne. Ha szeretnél írni szerintem nyugodtan kezd bele de először is neked kell eldönteni hogy melyik téma áll hozzád közelebb. Mivel az írásnál a legfontosabb dolog hogy élvezd a történet amit írsz. sok sikert!
2013. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) sokak szerint is gyerekes!még jöhetnek a válaszok!
2013. jún. 30. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a második történet jobb.
2013. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első, a második olyan, mint Aliz csodaországban.
2013. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A másodikról nekem is az Alíz csodaországban jutott eszembe. Az első meg nekem nem annyira jön be.
2013. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem mindkettő tetszik, de a második tényleg olyan 'Alíz Csodaországban' szerű. Szerintem az első jobb :)
2013. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1.
2014. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!