Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a jobb könyv Rejtő...

Melyik a jobb könyv Rejtő Jenőtől?

Figyelt kérdés
A megkerült cirkáló,A sárga garnizon,A 14 karátos autó,Az elátkozott part,Az előretolt helyőrség.ezek közül melyik a legjobb első 3 sorrendben??
2013. jún. 30. 11:48
 1/6 belapus ***** válasza:
100%

Az én sorrendem:


A 14 karátos autó

Az elátkozott part

A megkerült cirkáló


Az első kettőt csak hajszál választja el.

2013. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jún. 30. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit szeretsz jobban: a háborús jellegű történeteket, vagy azt, ha dominánsabb a szerelmi szál, vagy inkább a humor legyen több?


Az én dobogós helyezettjeim:

1. A megkerült cirkáló (fergetegesen humoros, egy pici szerelmi szállal)

2. Az elátkozott part (főként humoros és kalandos)

3. A 14 karátos autó (sok humor, közepes mennyiségű szerelmi szállal)

2013. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tizennégy karátos autó-Az előretolt helyőrség-A sárga garnizon hármasra szavaznék, ezekben hangsúlyosabb a kaland, mint a szerelmi szál (de mindenhol az mozgatja az eseményeket). Az elátkozott part csak a Három testőr Afrikábannal együtt az igazi, A megkerült cirkálóhoz meg dukál Az ellopott cirkáló (és a Piszkos Fred közbelép is).
2013. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ó köszönöm szépen:) de én inkább most humorosat szeretnék olvadni és köszönöm a segítséget :)
2013. júl. 1. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem Rejtő Jenőt, de amikor a Az előretolt helyőrséget olvastam kicsit csalódtam benne, mert nagyon sok rész (nekem) unalmas volt. A legjobb akkor is a Szőke ciklon! ;)
2013. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!