Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fiúk! Melyik a kedvenc könyvet...

Fiúk! Melyik a kedvenc könyvetek, amit másnak is ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Öcsémnek szeretnék pár könyvet javasolni, hogy ne csak a gép előtt üljön, hanem olvasson is ;) a klasszikusukat már kilőttem, egyszerűen nem érdekli :( én meg inkább fantasyt, krimit, szakkönyveket olvasok, ami szintúgy kizárva, ezért kérem a ti segítségeteket, mi az ami lekötne egy 15 éves kocka gyereket? :D 18/L
2013. jún. 30. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igaz nincs kedvenc könyvem, de imádom a Leslie L. Lawrence könyveket, bár ha a krimi kizárva nála, akkor nem okés a dolog. Én a kötelező olvasmányokat is megszerettem, mire elértem a végéig. (gondolok itt Ibsen: A vadkacsa, Balzac: Goriot apó). Esetleg kaland könyvek vagy kereszteslovagos témájúakat próbálj nála... De lehet, hogy nem fogod tudni rávenni semmilyen olvasására, ha ő nem olyan. :-)

18F

2013. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 cathilina ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok fiú, de a kocka haverjaim 15 éves korukban Galaxis Útikalauzt olvastak.
2013. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a krimi kizárva :( pedig szerintem az egyik legjobb műfaj ;)

A vadkacsát én is megszerettem :)

Utolsó: köszi, holnap felvetem neki :D

2013. jún. 30. 23:08
 4/13 anonim ***** válasza:

Jonathan Stroudtól a Bartimaeus trilógia.

Vagy esetleg Anthony Horowitztól a Diamond testvérek sorozat. Ez krimi, de vicces.

2013. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Háát..

Próbáld meg a Beautiful Creatures-t :)

Kami Garcia,Margaret Stohl-tól :)

fiú szemszögből íródott a könyv :) van benne egy kis romantika,de teli van izgalommal meg mágiával :)

lehet az tetszene neki :) és ha az tetszett neki,akkor jöhet a sorozat többi része :)

ui. : az első könyv már meg van filmesítve:) idén mutatták be, az is durván jó :)

2013. júl. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Brandon Hackett - A poszthumán döntés.
2013. júl. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerb Antal: Pendragon legenda vagy akármelyik Rejtő könyv. Én most olvasom a Metro 2033-at és azt is csak ajánlani tudom.
2013. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bartimaues trilógia (+salamon király (?) gyűrűje)


Imádtam őket, egyszerűen humorosak, szórakoztatóak, és végre egy eredeti ötlet, nem valami vámpíros őrület...

2013. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igaz lány vagyok, de ha jól tudom vannak assasins creed könyvek azok biztos lekötnék :D
2013. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm :)
2013. júl. 1. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!