Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta az Emma meg én...

Ki olvasta az Emma meg én című könyvet?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed róla? Szerinted hány százalékban igaz ami van benne?

Mert elvileg igaz történet alapján van írva, de szerintem sok a túlzás benne, ami már-már lehetetlennek tűnik számomra.



2013. júl. 4. 20:10
 1/3 lili-anna válasza:
Nekem az egyik kedvenc könyvem és szerintem minden igaz, mivel az írónő a saját életét írta le, nem egy a fejéből kipattant sztorit vetette papírra. Ez a könyv nagyon tanulságos a szintén látássérült és a látó emberek számára is. Én csak ajánlani tudom, főleg azoknak hasznos, akiknek gőze sincs arról, hogy milyen a látássérült emberek élete, hogyan kell hozzájuk viszonyulni és egyáltalán nem tudnak mit kezdeni azzal, ha egy kicsit más emberrel találkoznak.
2013. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves lili-anna:

Örülök, hogy válaszoltál.

Nekem van egy gyengén látó barátnőm, akinek folyamatosan romlik az a kevés látása is ami van még neki. Ő is olvasta a könyvet, és sokat beszéltünk róla. Ő is szereti a könyvet, de mondta, hogy sok olyan helyzet van benne, ami nem lehetséges, mert pl.: Nem tud olvasni(a kutya), ezáltal nem tudja bevezetni egy kávéházba, hacsak ennyit mondd neki a gazdája. Arra jutottunk(magunk közt), hogy akinek fogalma sincs a vakságról, annak lesznek "téveszméi", ezért lehetne kevesebb ilyen fajta cselekedett benne.

2013. júl. 5. 20:58
 3/3 anonim válasza:
Én pedig egy látássérült vagyok és én is olvastam a könyvet. Jó magam is várok egy ilyen kis Emmára és a barátomnak is van egy. Sok minden igaz a könyvből, viszont van pár túlzás benne, de kevesebb mint bárki is hinné. Nagyon okosak ezek a jószágok és képesek oda vinni ahva mondjuk már 2x-ra mész be. Persze nem úgy, hogy menjünk boltba és oda visz, hanem elindulsz zon az út vonalon ahogyan először mentetek oda és utána a kutyus már automatikusan oda visz. Úgy gondolom, hogy a könyv nagyon jó, devan benne pár túlzás. :)
2013. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!