Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta az Éhezők- viadala...

Aki olvasta az Éhezők- viadala trilógiát az melyik részeknél sírt?

Figyelt kérdés

Én ezeknél a részeknél sírtam (SPOILER): Ruta halála, Cinna halála, Amikor Peeta gyűlöli Katnisst... Meg amikor az első rész végénél Peeta mérges Katnissre.

És persze voltak olyan részek amikor a falba vertem a fejem és ordítoztam a sok igazságtalanságon.



2013. júl. 4. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

***SPOILER***

Finnick halálánál meredtem magam elé, mint egy értelmi fogyatékos, aztán sírtam el magam...

Amikor Peeta be volt kattanva, akkor sokszor bekönnyeztem.

Rue halálánál is...

Meg a végén, mikor Katniss nem hajlandó megmozdulni, enni vagy inni. Nem mintha annyira bírnám, de a feszültség ilyenkor kijön rajtam.

***SPOILER VÉGE***


Olyan is volt, mikor fél órás röhögőgörcsöt kaptam. Rajtam így ütközik ki az izgalom hatása :D

2013. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A könyveken nem sírtam, a film közben viszont én is megkönnyeztem Ruta halálát.
2013. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

SPOILER!!

Finnick halálánál rendesen sírtam és számtalanszor könnyeztem.. És a végén természetesen(szinte minden könyvet megsiratok:))

2013. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Spoiler!


Finnick halálán nagyon-nagyon...

Akkor is egy kicsit, amikor meghalt Prim. Meg a második kötetben akkor, amikor Katniss és Peeta Haymitch viadalát nézték. Ezen csak azért sírtam, mert láttam ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=7mUjssn86h4 És ennek hatására hatalmas Haymitch/Maysilee rajongó lettem... ='(

(Mellesleg ezek a készítők még forgattak két Éhezők viadalás minifilmet, az egyik egy websorozat Finnickről és Annie-ről, érdemes megnézni, a másik pedig Ruta halála: http://www.youtube.com/watch?v=Z_jw3z68TW0 Utóbbit kicsit meg is könnyeztem.)

És még a harmadik végén is sírtam, az epilógusnál, mert hát... vége. =)

2013. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég nehéz gyerekkorom volt, ezért nem vagyok az a sírós alkat, de Finnick halálát még én sem bírtam ki. Egyébként még aznap kiolvastam a könyvet, és azóta elvonási tüneteim vannak.
2013. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

SPOILER

Ruta, Cinna, Finnick, Mags halása.

Ezek nagyon szomorú részek, meg... bevallom. én akkor is, amikor Peeta elmondja Ceasar-nak, hogy szerelmes Katniss-ba

SPOILER Vége


De egyébként mindegyik részét imádtam, és... ááááááááááh.... fanasztikus könyv

2013. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

SPOILER

Finnick halálánál én teljesen lesokkoltam. Komolyan meglepett,azt hittem h ő túléli.Inkább Gale halt volna meg, főleg h a végén már Sz.rt katniss fejére. De ez mkost más kérdés. Na ott sírtam,de rendesen. Ruta halálánál is.Amikor úgyvtudták,h Cinna meghalt,azért reménykedtem h téves az infó. De sajnos nem:( Aztán amikor Prim meghalt. Na ott készültem ki teljesen... Annyira igazságtalanság volt!!! Primmet védte katniss az egész trilógiában,erre kinyírták. :(

2013. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

SPOILER

Prim halálát annyira feleslegesnek éreztem. Nem sírtam, de nagyon szomrú lettem. Nagyon megkedveltem a karaktert.

2013. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ruta halála.Megkerestem rue dalát és olvastam a könyvet.Na akkor aztán sírtam... :(
2013. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Finnick halálánál, meg a végén hogy Peeta-val jött össze és nem Gale-el.
2013. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!