Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJGerek, szerintetek hol van...

SZJGerek, szerintetek hol van az a pont a történetben, amikor Cortez elkezd érdeklődni Reni iránt?

Figyelt kérdés

2.És mikor fordulnak komolyabbra az érzései, ha kezdetben nem azok?

3.Szórakozik Renivel, amíg nem jönnek össze vagy tényleg elbénázzák a dolgokat plusz Arnold útban van?



2013. júl. 4. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És megnézed valaki adatlapját, és máris tetszik neked? Korán megtetszett neki, azt leírja, de hogy már ismeretlenül is... Ráadásul a Reginához neki semmi köze nem volt.
2013. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted. Megnézte az adatlapját, tudta a nevét, Ricsi is mesélt már róla, így nem kellett volna megkérdeznie.

Angolon ment a reginázás, akkorra pedig már látta személyesen is. És igen, szívatásból kérdezett rá a nevére, Ricsi szívatásból mondta Zsák nevét, majd keresztelte át Reginára. Természetesen tudták, hogy hallja.

2013. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

1 szerintem már az első napon tetszett Corteznek Ren... csak azt nem értem, hogy Cortez hogyhogy nem vette észre, hogy Ren lehajtott fejjel ül, mert tetszik neki...

2 szerintem akkor amikor Cortez azt hitte, hogy elmegy Reni a suliból...

3 hááát én utálom Arnoldot és szerintem ő akarta annyira, hogy az ő barátnője legyen és ezért Cortez mindig lekoptatta... persze ők is sok mindent elbaltáztak:DD

2013. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk. Azért hívják Reginának, hogy Reni megjegyezze őket.

Hogy milyen hülyék tudnak lenni a fiuk...

2013. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Cortez azt mondja neki mikor már járnak,hogy "ha te nem vagy már a tizediket sem itt járom ki." Tehát már az elejétől fogva kezd érdeklődni iránta.
2013. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9. szerintem előbb olvasd ki az egészet, és utána magyarázz!
2013. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Annyit még hozzátennék, hogy Arnold nagyon is útban volt, hisz Cortez mindig akkor közeledett Reni felé, amikor Arnold nem volt a közelben.. Gondolok itt: szilveszter(csók) Kenese(kézfogás, akkor Arnold Párizsban volt), nyaklánc.. stb... 12/L
2013. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem Arnold van útban, meg, hogy Cortez néha ,,levegőnek nézi" Renit.
2013. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!