Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szégyen ha egy férfi Harry...

Szégyen ha egy férfi Harry Pottert olvas?

Figyelt kérdés
Felnőtteknek élvezhető, szórakoztató?
2013. júl. 5. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kopitulátusz !

Persze hogy nem gáz olvasd nyugodtan !

2013. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem! Mindenki azt olvas amit akar,szerintem..
2013. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne szégyen?
2013. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potter azért nem olyan, mint mondjuk a Twilight. Olvashatja férfi, nő, felnőtt, gyerek, idős.
2013. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi...


A Harry Potter igenis komoly mű, mégha az első 2 könyvből nem is ez jön le. A 3.-tól, de főleg a 4.-től teljesen megváltozik a hangulatára, az azutáni köteteteket meg főleg nem mondanám gyerekkönyvnek. Élvezhető gyerekek számára is, de a mondanivalója szerintem csak kicsit idősebbeknek jön le.


Összefoglalva: sem gyerek, sem női olvasmánynak nem mondható, élvezhető még egy férfinak is

2013. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút kortalan mű, szórakoztató, igényes, stílusos, egyszóval remek, én minden korosztálynak bátran ajánlom.
2013. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Az a szégyen, ha nem!
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: amúgy én is ódzkodtam tőle anno, mert 1) tömeg hisztria 2) nagyon finnyás meggondolt könyvsznob vagyok, és azt hittem, hogy ez túl mese nekem, én meg túlságosan földön járó típus vagyok, de azért úgy 2 évente rám jön a HarryPottertnézhetnék, és idén olyan szinten rám jött, hogy azon kaptam magam, hogy már a könyveket olvasom. Most az 5.-nél tartok, és teljesen beleszerettem, és nem győzöm áldani JK Rowlingot amiért megteremtette ezt a csodálatos világot.


Szóval igen, abszolút élvezhető és szórakoztató felnőtteknek is, sőt.

2013. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, szerintem szórakoztató minden korosztálynak.
2013. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!