Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretném letölteni a jobb...

Szeretném letölteni a jobb agyféltekés olvasásról szóló könyvet, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a netem pocsék, elkezdtem letölteni már csak eg ykicsi lett volna hátra és akkor ledobott...és aztán hiába próbáltam emgváltoztatni az IP vímem nem engedte többször letölteni, pesdíg amit a gép mentett megsérült és nem lehet megnyitni :(

Valaki át tudja küldeni? vagy mit lehetsne csinálni? Mert én megkockáztatnám újra letölteni hátha fut le lehet tölteni...

Esetleg ha valaki vállalkozna rá hogy 2-3 world dokumentumba bemásolja és átküldi a regiregi@citromail.hu -ra nagyon megköszönném :)


2009. okt. 16. 21:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Oké siettem, bocsi az lenne a kérdésem hogy a jobb agyféltekés rajzolásról szóló könyvet hogy töltsem le...ha egy moderátor erre jár kérem orvosolja...köszönöm! :)
2009. okt. 16. 21:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Elküldeni nem tudom mert 121 Mb, és nem engedi. De itt van 2 link:


*****


torrent:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!