Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyveket,...

Ajánlanátok olyan könyveket, ami (k) nek a témája krimi és romantika?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Levy L. Smith: A leszármazott, Az üldözött, Elrabolt szív

Nekem mind nagyon tetszett. (ez egy könyvsorozat) Jó olvasást!:)

2013. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nora Roberts legtöbb könyve ilyen tipusú vagy Julie Garwood-nak is van néhány könyve amiben a krimit és a romantikát ötvözi :)) Ha konkrét példát szeretnél írj nyugodtan

18/L

2013. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vavyan Fable: Vis Maior, vagy Halkirálynő sorozat...

Humoros, szerelmes, krimi. Én Tőle mindent imádok, a krimit, a fantasy-t és a burleszket is. Elvarázsol a szóhasználata, a dinamikája.

Ajánlom még esetleg a Sárkánykönny c. könyvét, az "egyke".

Én 14 éves koromig a kötelezőket sem olvastam, de kórházba kerültem, és a nővérem behozta, le sem tudtam tenni, 3 nap alatt kiolvastam, és azóta minden évben újra olvastam a kisfiam születéséig. Minden könyvét olvastam, IMÁDOM.

2013. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2013. júl. 11. 16:26
 5/5 Lipton18 ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem tizenveseket érdekelhet Joanne Fluke-Hannah Swensen kötetei.Van benne krimi és romantika is!:)

2013. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!