Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kerstin Gier Rubinvörös,...

Kerstin Gier Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld trilógiáját olvastátok?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne megvenni együtt a 3-at? Ti a keménytáblásat vettétek?:)

Több kérdésem nincs :P

Köszönöm!


2013. júl. 8. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az első két részét olvastam, a 3.-at még nem sikerült megszerezni, de én nagyon imádom! Tényleg jó! Szerintem érdemes lenne együtt a hármat, mert nem lehet letenni :) És én puhaborítósan olvastam, de elég kényelmes, nem fáj a kezed a nyitvatartásától :)
2013. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyi idős vagy, mert -12 évesen nem fogod szeretni... De ha már több vagy, akkor ajánlanám. :)
2013. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
24 vagyok:) És nagyon sok pozitiv kritikát hallottam a könyvekröl. Lehet a puha boritósat veszem én is:)
2013. júl. 8. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, meg is van mind =) Szerintem érdemes megvenni. Nekem a puhaborítós változat van meg, én azokat sokkal jobban szeretem, mert nekem kellemesebb kézbe fogni, de embere válogatja =)
2013. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon jó könyvek! Én a puhatáblásat ajánlanám, mert az áruk már így is felér egy rablással... Az utolsó könyv kicsit összecsapott, at író kicsit sok mindent próbált belesűríteni. 10/8 szerintem az értékelse, én imádtam.
2013. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szeretem a sorozatot, az utolsó részt éppen most kezdem és hát abszolút többször olvasós kategória nálam :)

Én a kedvenceket és persze amiből lehetséges kemény táblást veszek.

2013. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NEkem a könyv befejezetlen volt... biztos nem lesz 4. rész?
2013. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én olvastam mind 3-at de elég sok megválaszolatlan kérdésem lenne.
2013. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szmiszi válasza:
Khmm... 12éves vagyok és IMÁDOM a könyvet!!! A hármas a kedvencem és nagyon megdöbbentett.. egyébként lassan akartam kiolvasni de én nagyon gyorsan olvasok ígyegy nap alatt kiolvastam mind a hármat... Letehetetlen könyv!!!
2013. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Imádom nagyon jó könyv én mind a hármat olvastam nekem a smaragdzöld tetszett a legjobban
2013. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!