Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen Kerstin Gier: Rubinvörö...

Milyen Kerstin Gier: Rubinvörös, illetve Zafírkék című könyve? (19 év fölött) Vélemény?

Figyelt kérdés

Kicsit félek tőle a borítója miatt... így nem tűnik túl komolynak, viszont sokan dicsérik.

Mi a véleményetek?



2012. nov. 23. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elragadó könyv. Nem komoly, de nagyon jó kikapcsolòdást nyújt. Elég jó ahoz, hogy filmet csináljanak belőle. Írd be a YouTube-ba hogy Rubinrot offical trailler :)
2012. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép történet nagyon. nincsen benne olyan igazán nagy izgalom, de mégis az. ahogy leírja a történetet, a szereplőket, a viseleteket,engem nagyon megfogott. kábé 3-4 havonta újra olvasom :P
2012. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett! mindenféleképpen olvasd el ! Nem bírtam lerakni az első kötetet. egy éjszaka alatt kiolvastam ;) Nagyon ajánlom!
2012. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Várom a további válaszokat és kort is írjatok légyszi!:)

2012. nov. 24. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó könyv, én 20 évesen olvastam most 21 vagyok.
2012. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon élvezhető könyv. Teljesen odáig voltam értük mikor olvastam és a harmadik részét is várom már. nem az a csöpögős love-story, mert a főszereplő karaktere viccesebb ennél, de azért szerelem is van benne. Szóval szerintem 10/10 !! Ja és 18 éves vagyok.
2012. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

24 vagyok, nem bírtam letenni őket. 4 nap alatt kiolvastam mindkettőt, és áldom a szerencsémet, hogy csak most vettem meg, mert így nem kell sokat várnom a folytatásra.:P Már előrendeltem a Smaragdzöldet is.:)

Szerintem jó karakterek vannak benne, szórakoztató, izgalmas sorozat.

2012. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok, de nekem is tetszik. :) Humoros, könnyed, romantikus, rejtélyes. Szerintem jó kis sorozat (ráadásul eredetiben olvastam, bár biztos jó a magyar fordítás is).
2013. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!