Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? Az érdeklődési...

Mit olvassak? Az érdeklődési köröm nagyon széles. Kb bármit elolvasok a krimitől a szerelmes történetekig. Ajánljatok valamit.! 13/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szereted a fantasy-t akkor ajánlom a Cherubion könyvkiadó gondozásában megjelent könyveket,Káosz sorozat,

Szellemlátó,Rothadás,Köderdő,Orkháború 1-2,Aranyváros Legendája és az Aranyváros Ostroma,Izzó Parázs stb...

Ezek a művek zseniális írók alkotásai,csak ajánlani tudom őket.

Jó szórakozást!

2013. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Idézem:

"Az érdeklődési köröm nagyon széles. Kb bármit elolvasok a krimitől a szerelmes történetekig."

Ebben az esetben nem értem, miért nem találsz magadnak könyveket?

De, hogy ne csak kötözködjek, ajánlok néhány szerzőt.


Lőrincz L. László ( Leslie L. Lawrence, Frank Cockney írói neveken is keresheted ),

Vavyan Fable,

Raana Raas,

Rejtő Jenő ( P. Howard, Gibson Lavery ),

Isaac Asimov,

Frank Herbert,

Ray Bradbury,

Ross Macdonald,

Raymond Chandler,

Ed McBain.

2013. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

figyelj, írd be a googlebe, hogy online könyvek, és kb az 1-10. találatig tele van letölthető könyvekkel a google! ott ha nem is akarod letölteni, elolvashatod róluk az infókat, és rengeteget fogsz találni.


Én jelenleg ezt olvasom:

Jégviráglányok

Akkor szakítsunk

Trónok harca

A beavatott


különböző témák, remélem valamelyik legalább tetszeni fog:)

2014. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!