Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cortez a szilveszteri csókjuk...

Cortez a szilveszteri csókjuk után ( (reni) ), miért nem beszélt többet Renivel?

Figyelt kérdés
Értem,hogy elvették a telóját Reninek és ezért nem tudta felvenni és válaszolni az üzeneteire,de ezt azért leszűrhette vna.hogy akk.nyilván elvették a mobilját...amikor pedig a suli előtt mikor Reni jött írta is,hogy kiállt a Zsoltiék közül nyilván mert beszéde lett volna Renivel.De jött pETI és utána nem méltóztatott vele beszélni.Ez idegesített a legjobban szerinte Reni járt vna. Petivel???

2013. júl. 11. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer: mert elvették mindenét (telefon, gép)

Másodszor: Peti

Harmadszor: Arnold, mert akkor is vele volt, amiután C. megcsókolta

2013. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az amit én sem értek. :-/
2013. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem mind ez, azért volt, mert C nem fogta fel, hogy elvették Ren telóját és besértődött... és ez után (megint szerinteem) úgy döntött, hogy Reni biztos nem akar semmit se tőle és így maradt Viki barátja://
2013. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés... gogalmam sincs
2013. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
húúúúúúú öööööö nem tom mert izéééé sztem besértődött mivel nem vette fel a telefont és félreértette bááááár... ááááá nem tom
2013. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert miután Reni hazaért és beszéltek a szüleivel Cortez felhívta, de REni telefonja az anyukájánál volt aki pedig kinyomta. Saját véleményem szerint Cortez ezt úgy értelmezte hogy nem akar vele beszélni.Peti pedig biztos idegesítette amiért Reni elé ment.
2013. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Amikor Reni suliba megy már félre is vonul Cortez hogy megbeszéljék de ekkor jön Peti és azt hiszi csak játszott vele és bedühödik. késöbb amikor be nő a feje lágya és megtudja hogy csak barátok már késő. Ennyi
2013. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!