Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi című...

A Szent Johanna Gimi című könyvben nem értem hogy Vladár (a rajztanár) miért olyan ellenséges Renivel? Pedig ő semmit sem csinált, csak éppen rajzolni nem tud. Lehetséges hogy ez az oka? Nemhinném

Figyelt kérdés
Mi az ellenségeskedés oka??
2013. júl. 9. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb tanárnak vannak ilyen diákjai. Reni sokszor bénázott az óráin, úgyhogy elkönyvelte Vladár neveletlen diáknak. Az meg a pláne volt hogy rajzolni se tudott :)
2013. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A többiekről akkor ne is beszéljünk xDDD Én Vladárt nem csípem... most tartok a 8/2. résznél és hát nekem elegem lett belőle...szegény Reni :( Szinte átéreztem a helyzetét :( Mintha én lennék a főszereplő és eléggé kikészített ez a nyomi tanár xD
2013. júl. 9. 19:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

:) Nem tudom, én azért bírom. Nem egy jó fej tanár, engem azért talán bírna, mert a rajztudásom okés :D

huhh én ma olvastam ki a 8/2-t.. sírtam a végén xDDD mondom nem hiszem el, hogy lehetek ilyen hülye.. :DD

2013. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 rajcziz ***** válasza:
67%
Sokkal egyszerűbb oka van: nélküle túlságosan is feltűnő lenne a rózsaszín máz a sorozaton. Kellett bele legalább egy "negatív" szereplő.
2013. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
rajcziz. persze, valószínűleg Laurának ez volt az oka vele. De egy melléktörténet akkor is kell, hogy mi-miért van. :)
2013. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
célja* nem oka :D
2013. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 rajcziz ***** válasza:
42%
Hát egy igényes műbe tényleg elkellene egy háttértörténet. De ide? A Szomszédokba is beillő szereplőknek nem kell indok. Elég, ha csak jók vagy csak gonoszak.
2013. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A rajztudás hiánya nem érdekelte, az álomkép-rémálomkép előtt a keresztnevén szólította és mindig megadta a kettest szívatás, leszólás nélkül. Vladárnak az volt a baja, hogy a tárgyait értéktelennek érzi, hogy azokat más sem tartja fontosnak, ezért rág be annyira, amikor Reni semmit sem rajzol, akkor kirobban belőle minden.


Kardos jobban tudja kezelni a helyzetet, ő Cortezt utálja, viszont nem alázza, nem őt okolja mindenért.


Vladárt kicsit fura is, hisz például segít is Rennek, hisz Párizsról is majdnem lemondott, meg nem tudta, hogyan mondja el Corteznek. Meg amikor csapkodott POV-on, akkor is megkérdezte, mi baja van. Ennek ellenére nem egy álomtanár, kéne neki egy jó pszichiáter.

2013. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Reni nem is volt gólyatáborban de Ricsi tudta a nevét mindvégig de Corteznek Reginának mutatta be. Miért? Ha mindvégig ismerte/ismerték akk miért volt ez? Arnold meg a legjobb barátja volt de Ricsiék sőtt az egész osztály utálja Virágon kívűl MIÉRT? Kinga is elég rég kezdett összebarátkozni Virágékkal...MIÉRT??
2013. júl. 11. 19:11
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem volt gólyatáborban, de az ajtón kint volt a neve, ill. a reginázás a második héten volt, addigra meg vagy százszor hallotta a nevét. Regina poén volt.


2. Arnold antiszociális, nem egy barátkozó típus, Renit is csak az olvasás miatt kedvelte meg. Alapból kívülálló szeret lenni.


3. Most azt nem érted, miért nem barátkoztak össze hamarabb, vagy hogy miért olyan hamar?

2013. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!