Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Maximum Ride-ból melyik...

A Maximum Ride-ból melyik kötetek jelentek már meg magyarul? És a többi mikorra várható?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom Amerikában már mind a 8 megjelent... Egyáltalán tényleg 8 rész van? Az első kettőt már megvettem és elolvastam és asszem a harmadik rész is meg van már a könyvesboltokban.

2013. júl. 14. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kint megjelent mind a nyolc.

Magyarul csak az első két részt adták még ki, a másodikat csak nemrég a könyvhéten, szóval előreláthatólag a harmadik rész durván egy év múlva fog kijönni. Hacsak nem olyan sikeres a sorozat, hogy a rajongók miatt nem adják ki mégis ősszel/télen, de ez valószínűtlen, a moly.hu-n alig olvassa/értékeli a könyvet valaki. Szóval várni kell kb. tíz hónapot még =)

2013. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2013. júl. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!