Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Isobel szerepel a könyvekben is?

Isobel szerepel a könyvekben is?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a vámpírnaplókból van regény is, ami némileg eltér a tv-sorozattól. Isobel szerepel a regényekben is, vagy csak a sorozat karaktere?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 15. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Némileg eltér? Ég és föld!

Én végigszenvedtem (igen, szenvedtem), de nem rémlik, hogy lett volna Isobel. Vagy ha mégis, csak említés szintjén.

2013. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öö... a Vámpírnaplók sorozatban van egy Isobel nevű szereplő? Nagy rajongója vagyok, és folyamatosan nézem, de most egyáltalán nem ugrik be, hogy ki lehet ez. Felvilágosítanál?
2013. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hunbula ***** válasza:
Elena anyja/Alaric régi felesége aki vámpírrá szeretett volna válni és sikerült is neki.
2013. júl. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Nem olvastam a regényeket, ezért nem tudtam, hogy ég és föld... de ezt jó tudni! Köszönöm! És a választ is! Ment a zöld kéz! :)

2013. júl. 16. 14:05
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Igen, szerepel, nem tudom most melyik évad megy, vagy te melyiket láttad, az első évad vége felé kezd előjönni Isobel, aki - mint a harmadik válaszoló is leírta - Elena anyja, Alaric ex-e. Például az első évad 21. epizódjában Jonatan Gilbert szerkezetéért keresi fel Elenát, de a második évadban például elviszi Elenát egy sírhoz! Köszönöm a választ neked is :) Megy a zöld pacsi!

2013. júl. 16. 14:08
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló, hunbula!

Köszönöm, hogy még előttem is válaszoltál a második válaszoló kérdésére! Megy a zöld kéz! :)

2013. júl. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!