Kezdőoldal » Utazás » Európa » Különleges helyek Londonban,...

Különleges helyek Londonban, ami a turista könyvekben nem szerepel mégis érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Mire gondolok? Kisboltok, elrejtett szép zugok, parkok, kajáldák, látványosságok, érdekes könyvesboltok, ilyenekre gondolok.

#különleges #rejtett #különc #érdekes #nincs turistakönyvben
2013. jún. 6. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem eldugott végülis, de Camden városrészbe ha tudsz látogass el. Nagyon érdekes meg vicces fazonok vannak ott, meg tele van vintage boltokkal, ahol tök jó cuccokat tudsz beszerezni olcsón. Ha vevő vagy az ilyenekre, akkor biztos tetszeni fog.
2013. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Camdenben voltam és mindenképp visszamegyek, mert imádtam ott mindent. Ilyesmi helyek érdekelnek, beletrafáltál!
2013. jún. 6. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Amelyik turistakönyvben nincs benne valamilyen hely amit érdemes megnézni akkor a könyv a rossz.

Azokra a helyekre kelet Londonban ahol az utcán fekszenek az arabok a saját hugyukban szerintem meg senki sem vágyik.

2013. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!