Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyved? Mit...

Mi a kedvenc könyved? Mit ajánlanál másoknak?

Figyelt kérdés
Tudnál nekem ajánlani valami jót?Nem sci-fire,vámpíros könyvre gonolok,hanem olyan érzelmesre,de nem csöpögős ponyvára:Pl Az időutazó felesége vagy kalandosra mint a Csillagpor,Sosehol
2009. okt. 20. 19:02
 1/6 anonim válasza:
Rejtö Jenö könyveiben talàlsz kalandot, humort és érzelmeket is. pl. Vanek Ur pàrizsban
2009. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nora Roberts könyveket ajánlok és a Da Vinci- kódot... én az utóbbit ma kezdtem el olvasni, és nagyon jó
2009. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Az Abigélt(Szabó Magda) és a Burkot(The Host-Stephenie Meyer) Ezek nagyon jó könyvek, mindenképpen olvassátok el őket.

Dorka 13

2009. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mitch Albom: Keddi beszélgetések éltről és halálról

Nem hosszú könyv, viszont elképesztően gyönyörű. Nagyon szomorú, ugyanakkor felemelő is, sírsz, nevetsz, csodálkozol... Imádom! Ja és igaz történetet ír le teljes egészében, nincsenek benne kitalált dolgok, ettől pedig csak még fantasztikusabb az egész! :)

2009. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Bocsi elírtam, szóval: Keddi beszélgetések életről és halálról a könyv címe.
2009. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ajánlom Jane Austen : Büszkeség és balítélet vagy Charlotte Bronte : A lowoodi árva
2009. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!