Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Regényt írok. Segítségre...

Regényt írok. Segítségre lenne szükségem pár dologban, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve jutott eszembe, egyik mise alkalmával egy sztori, ami folyton bővült. Nagyjából 2 hónapja kezdtem el írni a regényt, most járok az 50.-ik oldalnál. Páran olvasták már, de sose tudom, mi az ami tényleg ütős lehetne benne, vagy a megfogalmazás mennyire jó( túl röviden, vagy hosszan írok). A műfaj történelmi fantasy, a keresztes hadjáratoknak. Fejben már 3 folytatás is van. A lényeg pár trükköt, praktikát tudtok írni a regényíráshoz?

Mondjuk tudom, a kor, s tapasztalat is befolyásolja egy mű formáját(16 vagyok.)



2013. júl. 27. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van köztetek egy író, akivel beszélhetek?
2013. júl. 29. 08:52
 3/7 anonim válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz, szívesen válaszolok.
2013. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok, amikor elkezdtem írni egy fantasy regényt, akkor 16 voltam. Most tartok kb a 180. oldalnál, ha kérdésed van, írj az e-mailemre: snomi@chello.hu

Én imádok írni, elfogult vagyok ebben, különösen a fantasykban:) Eddig mindenki, aki olvasta a regény első felét, mondta, hogy eszembe se jusson abbahagyni, már a fülem rágják, hogy fojtassam. Szóval írj!:)

2013. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, légyszi küldd el a smodics.noemi@gmail.com-ra is (SNoe vagyok), mert nem jött meg! Hátha valami hiba van.
2013. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben! köszi:)
2013. aug. 24. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Mise közben nem e misére figyelsz? :)

Amúgy nem furcsa a keresztes hadjárat fantasyban? Végülis mindegy. Szerintem az a lényeg, hogy legyen meg a lelkesedésed, nem feltétlenül kell nagyon kidolgozni az írás előtt a történetet, de a bakikat kerüld el.

2013. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!