Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítségre volna szükségem,...

SNW kérdése:

Segítségre volna szükségem, egyszerűen nem találom sehol ezeket a filmeket, de még csak feliratot sem hozzájuk, miért?

Figyelt kérdés

Beyond The Mat, Mark Hamill "The Hammer", ezekre már nagyon fáj a fogam, esetleg ha tudnátok nekem hasonló sporttal, motivációval kapcsolatos filmeket ajánlani.


ui: a soha ne add fel 1-2 túlságosan is elrugaszkodik a valóságtól, ezt ne! :D

klasszikusokat láttam, pl:rocky 1-6, Warrior, The Fighter (na ez egy igencsak jó film volt)



2013. máj. 11. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek: a Rocky filmek nem rugaszkodnak el a valóságtól?

Itt válogathatsz:


[link]

2013. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ian Catman ***** válasza:
Mióta a szerzői jogvédők (ACTA és társaik) "bekeményítettek", pár éve, jó néhány filmet letiltottak a netről, vagy csak bizonyos országokban tiltottak le, vagy csak fizetősen érhető el. Persze "a tolvaj mindig gyorsabb", ezért ha egy honlapról letiltják, előbb utóbb megjelennek máshol, vagy új honlap keletkezik. Szerintem vadássz szorgalmasan, de feliratot találni talán még nehezebb lesz.
2013. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én még a Vision Quest c. filmet ajánlanám

régí 85'ös film

de nagyon jó

birkózó srácról szól

2013. jún. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!