Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG, Haller Tanár Úr milyen...

SzJG, Haller Tanár Úr milyen tárgyat tanít, amit az osztálya nem tanul? Kalauzban van infó erről? Lent a többi.

Figyelt kérdés
tudom volt már kérdés erről,de a válaszok nekem nem tűnnek jónak. A Kalauzban van erről szó? Mert egy évfolyamban két osztály van,akkor mi az a tárgy amit Reni osztálya nem tanul? Lehet van róla szó a könyvben,de nem emlékszem rá. Talán német szakos, de kiket tanít..? Köszi a válaszokat.

2013. júl. 30. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Német szakos, de szerintem ez abszolút hülyeség. Szerintem senki sem tanul németet abban a suliban.
2013. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ezaz... Amúgy is találtam ellentmondást a könyvben,vagy olyat ami másképpen van később mint eleinte. Jó,ezek bakik,mindenhol előfordul,de érdekes. Pl.: Első nap Gábor ül Reni előtt, a továbbiakban meg Zsák. Meg feltűnt most az is,amit a HP-ben is utáltam,hogy minden könyvben unalomig van említve minden alap infó(pl.: francia suli), oké ez amiatt van h nem egyszerre jelennek meg a kötetek,de akkor is idegesítő. Na mindegy. :))
2013. júl. 30. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is értetlenkedtem, bár attól, hogy német szakos is, taníthat mást. Leginkább francia tanárból lenne szükség még egyre, abból rengeteg óra van. De az is lehet, hogy van elrejtve németes c és d osztály.:)


Bakikról annyit, hogy nem emlékszem olyanra, hogy Gábor ült volna Reni előtt; viszont találtam más, pár esetben súlyosabb ellentmondást is.

2013. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Benne van a Kalauzban, és az első válaszolónak igaza van, tényleg német szakos. :)
2013. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pedig első nap Gábor ült előtte. Idézem: "Aztán a többiek is beszivárogtak egymás után: egy csendes,alacsony srác (Gábor), aki zavartan,köszönés nélkül csak leült az előttem lévő padba,.." (26.o.)Zsákról említés sem esik.

A Kalauzban kitér akkor az ofőre. Na oké.

2013. aug. 1. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
TÉNYLEG!
2013. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!