Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Segítene valaki, aki ért a...

Segítene valaki, aki ért a könyvekhez?

Figyelt kérdés
Elkeztem írni, csak szórakozásból. De nem tudok véleményt alkotni az irománymról. Ez egy...ifjúsági regény-féleség. Aki úgy gondolja, tudná értékelni, írjon privit, és elküldök egy részletet. :)

2013. júl. 30. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az, hülyeség, hogy egy lapból ítélni lehet valaki tudását vagy az adott művet, az lehet látni, hogy helyesen ír, megszerkeszti a mondatokat,van ritmusa a szövegnek bár már az is necces, de ezek még elég alap dolgok lennének, ha valaki komolyan gondolja ezért kéne több oldal, ami azt illeti nekem is küldheted.
2013. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"de ezek még elég alap dolgok lennének"

Pontosan. És ezeket az alap dolgokat nem teljesíti az írni vágyók nagyja. Nem csak a helyesírás, hanem a szórend, kohézió, fogalmazási készség, szóismétlések stb.

Kezdünk elmenni offba.

2013. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem jöhet :)
2013. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!