Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy könyvet és segítségre...

Írok egy könyvet és segítségre lenne szükségem. Van köztetek egy író akivel levelezhetnék egy keveset? Lenne pár kérdésem!

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerűbb nyilvánosan feltenni a kérdés(eke)t? Az írás nem matematika, hogy ha létezik válasz, akkor van egy, minden más csak a levezetésében különbözik. Több válaszadó a saját szemszögéből kifejtheti a saját véleményét, míg ha mondjuk jelentkezik egy ember, tőle tudsz egy lehetőséget. Mi a garancia rá, hogy tényleg tud válaszolni, vagy csak annyit mond, hogy "hát, ezt én sem igazán tudom"?

Ha írástechnikai a kérdés, használhatod a Google keresőjét (ezen az oldalon relítve kevés jó írástechnikai kérdés és ezáltal válasz van, mindenki általánosságban kérdez valamit). Ha könyvkiadással kapcsolatos az oldal keresőjét is. Ha nincs rá válasz a neten (angolul sem), akkor a kérdésre nincs válasz, neked kell kitalálnod. De hogy ezt meg tudjuk állapítani, tedd fel nyilvánosan a kérdést... vagy legalább adj paramétereket. Ha valaki 13 éves és romantikus vámpíros írásokat jegyzez szerzőként, az nem fog tudni válaszolni arra a kérdésre, hogy egy komoly lélektani dráma keretein belül hogyan érzékeltesd a főszereplő kezdődő demenciáját. Szóval: milyen típusú regény, mi a kérdés, lehetőleg egy kort is írj. (Másképp kell kezelni egy gyereket mint egy felnőttet, ez evidens.)

2013. aug. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem összetett, először is az amiről írok röviden, pár ember mondta, hogy senki se lenne rá vevő. Erre válaszolni, szerinte, mia helyzet erről. Ill mit változtassak. Esetleg ebben is tudnátok segíteni?
2013. aug. 4. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már két történetet is elkezdtem. Így két érzés között szaladgálok. Szóljak valakinek, hogy segítsen, vagy egymagam is meg tudom írni, mert meg tudnám, csak, ugye, nem vagyok profi. Lehet, hogy két kezdő megalapozná egymás jövőjét. Elég sokat olvasok (főleg Gyűrűk Urát, ami még segít is költőien fogalmazni), így remélem, a segítségedre lehetek.
2013. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lucia99 ***** válasza:
Én is írok egy könyvet.Nekem nyugodtan írhatsz ha akarsz.Könyvírásban tudok segíteni.
2013. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg én is a gyűrűk urát olvasom a gyűrűs szálat át is vettem, cska kissé jelentősebb, és teljesen máshogy a hatalom gyűrűje szó csak az azonos:)
2013. aug. 4. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már jó régen írok regényt, fantasyt, és szintén Gyűrűk Ura rajongó vagyok. Ha szeretnél, nyugodtan írhatsz. :)
2013. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, a problémám rendeződött:)
2013. szept. 8. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!