Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kérdésem a következő:...

A kérdésem a következő: nagyon sok mindenki ír blogot ők általában online könyveket írnak. Én is szeretnék írni egyet de nincs blogom mert nem tudom hogy hol lehet készíteni. Melyik INGYEN oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A legtöbben valami blogspot-ot használnak ilyet hogy kell készíteni és melyik oldalon kell létrehozni?

2013. aug. 8. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebből azt szűrtem le, hogy csak divatból csinálod.Ezt nem így kell de most nem mondom mert hosszú.


Egyébként kell egy google fiók és azzal belépsz a bolggerre/blogsoptra

2013. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
AMÚGY IS SZERETTEM VOLNA EGYET ÉS MERT LÁTTAM HOGY MILYEN SOK MINDENKINEK VAN KEDVET KAPTAM HOZZÁ ( nagybetű csak azért mert elfelejtettem kikapcsolni a caps lock-ot)
2013. aug. 8. 16:17
 3/7 A kérdező kommentje:
ja am az blogger vagy bolgger?
2013. aug. 8. 16:19
 4/7 A kérdező kommentje:
ja am kösz
2013. aug. 8. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

blogger :)

Csinálsz egy google fiókot, és a "fiók"/ "termékek" pontban megtalálod a bloggert :) Ez a legegyszerűbb, és legnépszerűbb :))

2013. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen a blogger a legjobb :D plusz persze van még egy csomó mint pl a neon ott könnyen szerkeszthető és gyors is :D
2013. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek már megvan a blog
2013. aug. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!