Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Huszadik század előtt játszódó...

Huszadik század előtt játszódó könyvek, meleg szállal?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Apuleius: Az aranyszamár - van benne "meleg szál". Már ha egy elejtett félmondatot a férfiszerelem nemességéről és elterjedtségéről annak lehet venni (és az utána következő nem igazán kifejtett ágyjelenetet). De azt hiszem, nem éppen ezt keresed, ellenben a görög mesekincs kiváló darabjait találod meg benne, tehát érdemes ennek ellenére belevágni.
2013. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

van pár ezer....


itt van pár száz cím: [link]

2013. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második: én is köszönöm, utána nem kerestem volna. Elképesztő, mennyire népszerű ez a zsáner. Mik ki nem derülnek.

(Nem érdekel igazából, de őszintén meglepett.)

2013. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi lepett meg? az, hogy ennyi melegekről szóló könyv van? amúgy nem csak melegek olvasnak meleg témájú könyveket, szerintem, több nő olvassa a romantikus regényeket, mint meleg férfi ;)
2013. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom, de attól még meglepett, mennyi ilyen könyv van. Azt hittem, marginális a zsáneren belül a számuk, legfeljebb a japánok imádják, de nekik ott a manga.
2013. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én épp írok ilyet amiben lesz melegedés 5 év és elkészül.
2013. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

yaoi, nem manga ;)

az mm honyvek 90%- at nok irjak noknek, goodreads-en kulon olvasoi csoport van...

magyarra is forditotttak parat, de azokban nem vagyok otthon, angolul szoktam olvasni


mellesleg van nagyon sok, ami irodalmi erteket is kepvisel, par jo krimi, romantikus regenyek is, fantasy is...en mondjuk fantasy-t es kortars krimit, romantikus regenyeket olvasok, mert a tortenelmi regenyekert nem vagyok oda

2013. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok :-) És igazából nem maga a melegszerelem vagy a szexualitás foglalkoztat, hanem hogy hogyan fogadták ezt akkoriban maguk a melegek a másságukat és a környezetük.
2013. aug. 13. 01:34
 9/9 anonim ***** válasza:
sehogy, foleg nem kereszteny orszagokban...de ez nem fog kiderulni egy regenybol....
2013. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!