Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg szeretném tanulni azokat...

Meg szeretném tanulni azokat az idegen szavakat amiket a Szent Johanna Gimiben az okosabb szereplők használtak a négy év során ( Reni, Arnold, Kinga ). Fel tudnátok sorolni párat? Létszi a szó mellé írjátok le azt is hogy ki mondta! Remélem írtok!

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ez nagyon jó ötlet! Figyelj, vegyél még egy üveg nélküli SZTK-ás szemüveget is, hátha attól még okosabbnak tűnsz majd...
2013. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Uram atyám... van ennél lejjebb?
2013. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Döbbenet...



Na szóval: Ha valamit tanulni akarsz, akkor olvasd végig a könyvet, jegyzeteld ki a szavakat, amiket nem értesz, nézd meg az interneten a jelentésüket és tanuld meg.


Ne várd már, hogy mindent valaki megoldjon helyetted!

2013. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Azigen! Hát mai watdafuck is megvolt :)
2013. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Na, eljutottunk odáig, hogy a SZJG-ből kulturálódunk :D
2013. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de ez az ötlet tényleg iszonyatosan szánalmas. És különben is, mi azt honnan tudjuk, hogy te mikre gondolsz, mint "idegen szavak"? Én is olvastam a könyveket, és nem találkoztam bennük olyan kifejezéssel, amit ne ismernék vagy ne használnék a mindennapokban.

Plusz egy utolsó észrevétel: te úgy véled, hogy Reni okos? Az én véleményem az, hogy attól, hogy valaki éjt nappallá téve tanul, még nem feltétlenül okos, Reni esetében pedig ez hatványozottan igaz. Ritka ostoba szereplő.

2013. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Síva36 válasza:
43%
Én szeretem az SzJG és fan is vok,de mondjuk az nekem is nagyon fura,hogy Reni az első könyvben év végén kitűnő mindenből,de az ötösei felét úgy szerezte meg,hogy valaki súgott neki...
2013. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reninek nem súgott senki!!! Reni súgott az osztály nagy részének!
2014. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinga: ergo
2014. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is, de, súgott neki pl.:angolon Cortez. Másoszor, tényleg buta, mint a tök. Végül, de nem utolsó sorban, ha szerintetek hülye kérdés, minek válaszoltok? Kattintsatok más kérdésre! És végül, csak ennyinek sikerült utánanéznem: degradál=leacsonyítja, leminősíti rezignált=lemondott, nem érdelli semmi, rossz kedve van vmitől

Ha valamit rosszul írtam bocsi, de legalább megpróbálta segíteni

2015. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!