Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kötött már be valaki képregény...

Kötött már be valaki képregényeket?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy van egy sorozatod valamiből, és egy könyvbe összekötnéd őket. Olvastam valahol, hogy csinált ilyet valaki és érdekelne hogyan is néz ez ki, miképpen kivitelezhető.

2013. aug. 14. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Te magad akarod? Azt ne, szakember, könyvkötő, elviszed, megcsinálja. Egy teljes sorozat nagy értéket képvisel, nem lenne jó így tönkretenni.

Amúgy szerintem a képregénytől is függ, szétszedés, fűzés tűnik a legegyszerűbb házilag kivitelezhető módszernek. A neten van házi könyvkötés, nézz utána. Annyi a különbség, hogy sorba rendezed a képregényeket, majd a gerinc mentén szétszeded (ha kapcsolt, egyszerűbb, ha ragasztott vagy fűzött, nehezebb), és így kötöd könyvvé.

2013. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem akarok itthon barkácsolni csak kiváncsi vagyok ez, hogy megy de akkor rákeresek a könyv kötésre.
2013. aug. 14. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azért nem ajánlom, hogy beköttesd, mert ha ne adj Isten, egyszer el akarod/kell adnod, úgy kevesebb érdeklődő lesz rá...és kevesebbett fognak érte adni...

Persze, nyilván nem kell megfogadnod az ajánlásomat, de én inkább képregényvédő fóliába csomagolnám a képregényeket egyesével, hogy jó állapotban megmaradjanak az utókornak...

2013. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!