Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnád? Blogon akarok egy...

Lexa00.1 kérdése:

Elolvasnád? Blogon akarok egy történetet indítani. Itt egy kis ízelítő?

Figyelt kérdés

"Az embertömeg behömpölygött a kétszárnyú ajtón, magukkal hozva ínycsiklandó húsuk illatát. Elszorult a torkom. Amióta átjöttem a Hasadáson most éreztem először a vérszomjat. Megráztam a fejem, melynek hatására pár fekete hajtincs zuhant az arcomba. Gyorsan beszorítottam őket a fejpántom alá és visszaálltam a pultba. Az a szerencsétlen Daniel Lockwood olyan üdvözülten vigyorgott pillanatnyi megtörésemen, hogy kedvem támadt lekeverni neki egyet.

- Mi van Lena? - kiabált oda. - Nem bírod a gyűrődést?

- Csak fogd be, te hülye segg!

Az első, aki odanyomakodott a pulthoz egy harminc körüli férfi volt, bézs bőrdzsekiben és kigombolt ingben. Förtelmes összeállítás.

- Hé, kislány! - ez az én megszólításom, ha nem tévedek. - Milyen elfuserált név az, hogy "Kárhozott Lelkek"?

- Kérdezze a főnököt! - mutattam a 2 és fél méter magas benga állatra az ajtó mellett, azaz Bob-ra.

Hirtelen már nem volt fontos neki, inkább kért egy sört és elpályázott.

Épp a kiloccsant piát töröltem fel, mikor valami megcsapta az orromat. Édeskés illat, mint a harmatos rózsa, s valami megfogalmazhatatlanul mámorító dolog. Húsz év körüli lány lépett hozzám, hosszú vörös haját laza lófarokban rögzítette. Remegni kezdtem, de a társaim túl későn ismerték fel a helyzetet. Mire az a rohadt Daniel odaugrott én már a lány húsát szaggattam, körülöttünk pedig kitört a sikoltozás."



2013. aug. 18. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok dolog derül ki ebből... kicsit jobban körülírhatnád, hogy mi is lesz ez.
2013. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a blogot?
2013. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan vámpíros sztorinak látszik, javíts ki ha nem :) Bár nem nagyon szoktam ilyeneket olvasni, szerintem egész jó :) Link?
2013. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legutolsó mondatig azt akartam írni: akár még jó is lehet. Viszonylag jó nyelvtannal és viszonylag választékos szókinccsel megírt, az átlagnál ígéretesebb vámpírsztori. De az utolsó mondattal gallyra vágod az egészet. Az nagyon hatásvadász, a végét írd át.

A tanácsom az egészre vonatkozóan az, hogy kevés a leírás, többet kéne tudnunk a szereplőkről, a helyszínről, a körülményekről, mert így csak belecsöppenünk az események közepébe, és azt se tudjuk, mi merre hány méter. Nem szégyen egy kis tájleírást, személyleírást, jellemrajzot, háttérinformációkat beleszőni, sőt, elengedhetetlen.

2013. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még nincs meg a blog, de amint elkészülök vele (meg a történet első fejezetével) linkelek :)

Hát nem igazán vámpíros, a főszereplő lányunk, Lena démon.

Köszönöm szépen a tanácsokat/észrevételeket, igyekszek javítgatni. :)

2013. aug. 19. 14:10
 6/6 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszett, főleg az embertömeg behömpölygése a kétszárnyú ajtón. Bár mostanában elég ( vagy túl ) sok a vámpíros,vérfarkasos,démonos,tini-szerelmes regény. "Telített a piac" hogy úgy mondjam :DD ezért a történet annyira nem varázsolt el, de a stílusod az nagyon tetszik.
2013. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!