Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az Újhold (New Moon) HIVATALOS magyar fordítását? Kalózfordítást már találtam.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van egy csomó ilyen kérdés, de a HIVATALOS fordítással még nem találkoztam a neten, és mivel most fejeztem be az Alkonyatot, meg szeretném szerezni ;)
2009. okt. 29. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Annak idején én is csak kalózfordításokat találtam, ezért megvettem a könyvet (már alig várom a holnapi napot, amikor a 3. kötet is megjelenik). Még most sem láttam fent hivatalos fordítást (szerintem nem is fogunk, mert akkor senki sem fizetné ki az 5000-6000,- forintot a könyvért).
2009. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod a kalózfordítással? Én elolvastam mindet angolul és fordításban is, és semmi gond nincs vele... :) Ha nagyon ódzkodsz, vedd meg a könyvet!
2009. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó minőségű fordítás? Még nem volt alkalmam beleolvasni, tegnap este(vagyishogy már éjfél után...) fejeztem be az alkonyatot, és gondoltam a hivatalos fordítás biztosan jó, de ha jó a kalóz is, akkor elolvasom :D De különben is, jó ha megvan, nemigaz? ;D
2009. okt. 29. 17:21
 4/8 A kérdező kommentje:
{ja és már olvastam olyan hitvány minségű kalózfordítást is(nem a Twilight sorozatból), hogy szinte fájt...}
2009. okt. 29. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Képzeljétek és teljesen le voltam döbbentve, amikor olvastam az Eclipse kalóz és eredeti fordítását. Mondanom sem kell, hogy volt sok rész, amiben kalóz sokkal jobban tetszett...
2009. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségű, nyugodtan olvasd el. :)
2009. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a kalóz fordítás!
2009. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jó minőségű, csak helyenként nem lehet követni, hogy a párbeszédben ki is beszél... (Bár ez a könyvben is megtörténik) Ha mégis tudjátok, hogy honnan lehetne leszedni, kérlek írjatok!
2010. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!