Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik pocskondiázzák Arnoldot,...

Akik pocskondiázzák Arnoldot, légyszíves írják már ide, hogy hány évesek. Kíváncsi vagyok. (? )

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 23:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Én is bírom Arnoldot, bár én csak ma kaptam meg a 3 részt a könyvnek.
2013. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
13/L vagyok. Most nevezz olyannak, aki menőnek érzi magát attól, hogy olvasta, de amúgy nem is érti. Ez nem igaz. Olyan nehéz elhinni, hogy létezik olyan 13 éves lány aki érti ezt a könyvet, és nem csak azért olvassa mert menő, és nem lóg a nap 24 órájából 25-ben a facebookon? Az emberek előítéletesek -.- Bocsi az offért. A témához szólva: én azért nem preferálom Arnoldot, mert bár mindenki irányítja kicsit Renit, de ő határozottan negatív irányba tereli, ami Arnoldnak jó, de Reninek korántsem. És még annyit, hogy lehet, hogy a Gyik-esek közül sokan nen tudják miről van szó, de a címkékből és a témából rá lehet jönni... F**k logic.
2013. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom... szerintem megérthető, hogy miért csinálta azt amit. Csak attól féltette Renit, Cortez rossz hatással van rá. De a könyv annyira ránk erőszakolja a nézőpontokat, hogy sokszor azt éreztem, hogy nekem nincs választásom. Ha addig kedveltem nem igazán van rá lehetőségem, hogy én döntsek: szimpi,vagy nem. 14/l
2013. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

14 éves vagyok. egy időben utáltam arnoldot mert egyszerűen arogáns baromnak tartottam ahogy önző modon megpróbálta "megvédeni" Renit Corteztől. de a sorozat vége felé elkezdtem szeretni. élvezem ahogyan Cortezzel veszekednek.olyan muris :D

kedves 2. válaszoló! lehet hogy ez a könyv nem valami színvonalas, de el sem tudod képzelni hogy milyen jó olvasni olyan könyvet ami könnyebben értelmezhető? Anyukám is elolvasta, velem várta a sorozat többi részét, ő sem tartja valami nagy könyvnek de szerinte is jó olvasni. mert pihensz közben, élvezed. jó megismerni szereplőket és velük élni pár oldal ereéig. ez semmi képpen nem egy "szenny" de az már más ha te folyton nehéz olvasmányt olvasol...

2013. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%

17/L...........

Annyira okoska vagyok de komolyan!!!! 10-12 ig??? Ugyanmár!! Plusz vannak akik (én is itt vagyok) nem pocskondiázzák hanem megvan rólaegy véleményük!!! Miss ArnoldFan!!! És?? Miért ne tehetném ezt (nem tettem még soha!!!!!!!)???? Van hozzá jogom!!! Nem kell mindenkinek a te kis világodat követni!!!!!! Pusszz

2013. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
38%
Elirtam: annyira okoska vagy!!!! De komolyan!!! Ez akart lenni
2013. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Smile*-* ***** válasza:
54%

1-4 rész imádtam Arnold karakterét...6.kötetben már nem igazán..7.kötetben nem szerettem meg jobban..8.kötetben viszont kicsit újra olyan volt,mint amúgy az 1-4 részben!!:))

Ettől függetlenül megvan mindenkinek a véleménye..azért gondoljunk bele,ha Arnold nem lett volna akkor reni meg Cortez összejön minimum a 2.vagy3.kötet végén,és akkor nem lett volna érdekes a sorozat!

minden karakternek volt befolyása a kötetben,azt meg hogy ki kit kedvel mindenkinek a saját gondja/dolga...17/L

2013. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem Arnold pont hogy jó irányba terelte Renit. Mert nem akarta, hogy ahhoz a csoporthoz tartozzon, amelyik piál, cigizik... És mivel valószínűleg cortez és reni kapcsolata amúgy se lesz lifetime(mivel egy gimis szerelem nagyon ritkán tart sokáig), mindegy is...
2013. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
0%
kik cigiznek meg piálnak??? a rockerek cigiznek csak, senki más nem piál és cigizik a bandájukban (max talán nyári fesztiválon Ricsiék...?):) amúgy meg attól hogy ritkán tart örökké, még elképzelhető, ki tudja :)
2013. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

19-es: én elég nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen menő banda teljesen "ártatlan" ilyen téren.

Egyébként oké, hogy lehetséges, hogy örökké szerelmesek maradnak, de azért be kell vallani, hogy erre nem nagy az esély.

Lehet a véleményemért utálni (pont az szjg közösség miatt lettem lepontozva egyszer 40 százalék alá, mert nem tudtam hogy miről van szó -.-) de az nem lenne egy nagyon okos dolog.....

2013. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!