Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik pocskondiázzák Arnoldot,...

Akik pocskondiázzák Arnoldot, légyszíves írják már ide, hogy hány évesek. Kíváncsi vagyok. (? )

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 23:43
1 2 3
 21/22 huskyloverapach válasza:
0%

15/f

én utalom arnoldot egy puhapocs mi a faszomat akarja iaranyitani a csajokat Xdd tok luzer konyveket olvas egesznap atz meg csakugy lesmarojja renit, az a baj hogy belepofazik masok elezebe aztan persze bocsanatot ker amikor elveszti reni baratsagat de akkor mar keao tok luuuzer

Kedves 18 csak gomba volt ilyen de azt is megverik te jo ha a lab jegyzetet elolvastatd.

2014. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én egyáltalán nem utálom Arnoldot (igaz, akkor meg minek írok választ, de mindegy), sőt én kifejezetten csak azért olvasom még a Szent Johanna gimit, mert benne van. + Virág. Különben se Renit, sem Cortezt nem kedvelem annyira, hogy miattuk olvassam. (ez a vélemény teljesmértékben szubjektív)
2021. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!