Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csontváros film: milyen...

Csontváros film: milyen jellegű kérdésre kell számítani?

Figyelt kérdés

A Cinema City facebook oldalán találtam:

"A Végzet Ereklyéi - Csontváros filmhez kapcsolódóan most hétvégén, augusztus 31-szept. 1-jén könyves játékkal készülünk a vidéki mozijainkban!

Gyere el az alábbi előadások egyikére szombat vagy vasárnap:

15:00; 17:30; 20:00 kivéve Kaposvár, ott: 15:15; 17:00; 20:00

.. és válaszolj helyesen a vetítés előtt feltett kérdésre, hogy hazavihesd a Csontváros folytatását, a Hamuváros című könyvet!

Ha nem nyertél se keseredj el, ugyanis mozijegyeddel most 25% kedvezményre vagy jogosult a könyv, vagy a sorozat további kötetének árából szeptember 30-ig! Részletek itt: konyvmolykepzo.hu"


Szívesen megnézném holnap a filmet, de érdekelne, hogy milyen jellegű kérdésre számítsak? A könyvhöz kapcsolódó, vagy valami más fajta? Ha esetleg valaki már kapott kérdést a moziban, és segítene, hálás lennék :)

Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. aug. 31. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Későn láttam a kérdésed, de érdekelne, hogy milyen kérdést tettek fel (ha elmentél) és hogy kaptál-e könyvet. Vagy hogy tetszett-e a film :)

(Én már láttam meg a könyvet is olvastam de nem tudtam volna megmondani hogy milyen kérdésre számíts, olyanra tippeltem volna amit az előzetesből is ki lehet találni.)

2013. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!